Nestárnoucí krása: Nová Bond girl Monica Bellucci a její beauty tipy

7. 5. 2015
V září oslavila herečka a modelka své padesáté narozeniny. Její krása je stále obdivována celým světem a nehledě na svůj věk se stala novou Bond girl. Zjistili jsme v čem tkví tajemné kouzlo italské hvězdy a hned se s vámi o něj podělíme.

Monica se netají tím, že se o svou krásu stará a vždy starala velmi pilně. Dědičnost (když hraje vám na ruku) je hezké věc, ale stejně s ní bez námahy moc daleko nedojdete. Největší důraz vždy herečka kladla na péči o tvář a vlasy.

Hydratace, hydratace a hydratace, to je zlaté pravidlo, kterým se řídí. Dokonalé každodenní očištění, lehká masáž před spaním, to jsou rituály, které nikdy nevynechá. Neuznává plastické operace ani jiné výrazné zásahy. Raději spoléhá na sílu domácích přírodních receptů a jednou za týden si dopřává hutnější výživnou masku z avokáda, mandlového oleje a smetany. Elasticitu pleti také udržuje ranní kontrastní sprchou. Anti-aging krémy pro uvadající pokožku nepoužívá, protože dává přednost lehkým a jemným texturám, které nezatěžují a oblíbila si nejrůznější výživná séra.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Čím je hvězda starší, tím jemnější líčení na ní můžeme vidět. Jemné kouřové vystínování očí, bezchybná, projasněná pleť a nude rtěnka, nebo bezbarvý lesk. Jejím poznávacím znamením byly dříve výrazné červené rty. Dnes „řvavé“ rtěnky leží na dně její kosmetické taštičky. Ve volné dny, kdy nemusí na natáčení nechává ráda pleť dýchat a make-up úplně vynechává. Horké italské dny jí pomáhá přežít termální voda ve spreji, která nejen osvěží ale dodá i hydrataci.

Doplňte si svou kosmetickou výbavu ve stylu Moniky:

1. Gelový krém kombinující hydrataci a jemné barevné krytí, bareMinerals, Sephora, 800 Kč a štětec na make-up, bareMinerals, Sephora, 790 Kč

2. Paletka očních stínů pro kouřové líčení, Glam´eyes HD, Rimmel, 169 Kč

3. Řasenka pro efekt umělých řas, Max Factor, 349 Kč

4. Dlouhotrvající hydratační rtěnka, Astor, 159 Kč

5. Artist Plexi-Gloss lesk na rty, Make Up Forever, Sephora, 700 Kč

6. Tmavě červený lak na nehty, Yves Rocher, 219 Kč

7. Termální voda z La Roche-Posay, La Roche Posay, krasa.cz, od 189 Kč

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Svou korunu krásy se snaží šetřit před chemickými látkami. Proto si hlavu myje maximálně dvakrát týdně a šampón ředí vodou. Místo umělých masek a balzámů si pravidelně dělá zábal z olivového oleje a před každým mytím vlasů, ho vtírá do kořínku. Žehlení, fénování a jiná tepelná ošetřování loknů si nechává pouze pro výjimečné příležitosti, protože je přesvědčená, že tyto zákroky vlasům moc neprospívají.

Dokonalé ženské křivky a silueta přesýpacích hodin, po které touž většina na světě, nejsou výsledkem dlouhých hodin dřiny v posilovně. Monica měla velké štěstí, které si ale stále udržuje. Není fitness fanatikem, ale pravidelně se věnuje józe, plavání a protažení. Nikdy nepodlehla trendům výrazné štíhlosti a vždy okouzlovala dmoucím dekoltem, tenkým pasem a ženskými boky. Za hlavní tajemství ženské krásy považuje umění sebelásky a přijetí svého já.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nasazení máte obdivuhodné, ale ne vše vám vyjde podle plánu. Stále jste roztěkaní a je vám líto, že se s kolegy pořádně nedomluvíte. Pokud jste s nimi v konfliktu, vsaďte na…