Nešťastný Pattinson se svěřuje se svými problémy cizím lidem

1. 8. 2012
Nešťastný Pattinson se svěřuje se svými problémy cizím lidem
Britský hrdina ságy Stmívání Robert Pattinson (26) prý nemá, s kým by probral své problémy ve vztahu s Kristen Stewart (22). A tak popíjí s hosty hotelu, kde teď bydlí, a povídá si s nimi.

Když vyšlo najevo, že ho Kristen podváděla s ženatým režisérem Rupertem Sandersem, odstěhoval se ze společného domu. Teď bydlí v hotelu a jeho přátelé si o něj dělají starosti, protože jinak dosti uzavřený herec začal o svých trablech mluvit s cizími lidmi.

"Robert je zve na skleničku, aby mu dělali společnost. Tak si například vyrazil s jednou ženou, která také bydlí v tom hotelu. A tvrdil jí, jak je absurdní, že nemá, s kým by si popovídal," řekl jeden z hercových přátel reportérům listu The Sun.

Hodně času ale tráví Robert sám a snaží se na potíže s láskou zapomenout. Jeho známý dodává: "Většinu dní tráví prostě jen hraním počítačových her."

Ze společného domu se odstěhovala i Kristen a přátelé páru se obávají, že vztah už nepůjde dát znovu dohromady. Přispívají k tomu také spekulace, že Kristen měla vztah s režisérem Sněhurky a lovce již od konce minulého roku - rozhodně tedy nešlo jen o nějakou chvilkovou nerozvážnost.

Stěhováci odváží věci Roberta Pattinsona z domu, který obýval společně s Kristen

Foto: Profimedia.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Kristen Stewart se veřejně omluvila Robertovi Pattinsonovi za nevěru!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto lednovém týdnu jste se doslova zabydleli! Každý den je lepší a zajímavější. Už si nemůžete na nic stěžovat, protože jste natolik zaměstnaní, že na to nemáte ani čas. Toto náročné…

Nejčtenější články

Doporučujeme