Nestyďte se za erotické představy

10. 10. 2001
Nestyďte se za erotické představy
Zapadající slunce, opuštěná pláž a vy se s neznámým nádherným mužem milujete v příboji opřeni o kluzká skaliska. V tom přichází další muž a vy .... To ponechávám na vaší fantazii.

Nestyďte se za erotické představy

Zapadající slunce, opuštěná pláž a vy se s neznámým nádherným mužem milujete v příboji opřeni o kluzká skaliska.  V tom přichází další muž a vy ....  To ponechávám na vaší fantazii.

Snad každá z nás mívá tu a tam erotické sny nebo představy. Ta, žena, která tvrdí, že je nemá, je snad jedině frigidní. Oddávat se erotickým představám, byň sebevíc šokujícím, je naprosto normální, podle sexuologických studií se 76 % žen alespoň jednou denně oddá těmto snům. Většina žen sní i při sexu, aby jejich vzrušení bylo co nejintenzivnější, také při masturbaci a některé ženy dosahují orgasmu pouze díky sexuálním představám. Nestačí pouze kontakt fyzický, nejdůležitějším orgánem sexu totiž zůstává mozek. Erotické fantazie vzbuzují touhu po lásce, přinášejí větší smyslové uvolnění. 

Ženy se v erotických představách pasují nejčastěji do následujících rolí:

- jsou romantická bytost, která se nechává dobývat,

  1. obět, která je k sexu donucena násilím,
  2. žena divoška, která nemá zábrany a útočí na muže,
  3. tvrdá domina,
  4. sexuální idol, který muži zbožňují,
  5. a typ voyerky, která se chce jen dívat.

Ženy jsou opravdové mistryně v rozvíjení sexuálních představ. Oproti tomu muži nemají téměř žádnou fantazii, proto často používají k sexuální stimulaci pornofilmy.

Ženy samotné se někdy svých sexuálních představ děsí. To, že máte erotické touhy ještě neznamená, že musíte být perverzní, můžete si představovat milování se ženou, ale to neznamená, že jste lesba. Vaše erotické snění jen dokazuje, že toužíte po pestrém sexuálním životě.

Autor: Dana Alsherová

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Zajímáte se o nezvyklé věci, které mohou být přínosné nejen pro vás, ale také pro celou firmu. Jste vynalézaví a nedokážete na nic zapomenout. Tak se dostanete na kariérním žebříčku velice…

Nejčtenější články

Doporučujeme