Adventní kalendář s čaji,  www.sonnetor.cz  95 Kč Foto: Archiv firem

Adventní kalendář s čaji, www.sonnetor.cz 95 Kč Foto: Archiv firem

Adventní kalendář se sektem, www.osobnivinoteka.cz 1399 Kč Foto: Archiv firem
Adventní kalendář s pivem, www.pivoteka.cz 2517 Kč Foto: Archiv firem
Degustační adventní kalendář vizovické slivovice 2010–2015, Alkohol.cz 2022 Kč Foto: Archiv firem
Degustační adventní kalendář s whisky GoldCock, Alkohol.cz 2333 Kč Foto: Archiv firem
20
Fotogalerie

Netradiční adventní kalendáře pro muže i ženy: Z čeho se letos můžete radovat?

Pomalu se blíží adventní čas a je jen málo věcí, které vás dokážou dostat do vánoční nálady tak, jako to umí adventní kalendáře. Nostalgicky si zavzpomínáte na to dětské těšení se, když jste postupně otvírala jedno okénko s čokoládou za druhým… Pokud už vás ale sladkosti tolik nelákají, můžete se inspirovat a vybrat si kalendář se zcela jiným obsahem! Jaké adventní kalendáře pro muže a ženy existují, z čeho můžete vybírat?

Adventní kalendáře už dávno nejsou záležitostí pouze pro děti, které čtyřiadvacet dní před Vánoci s radostí vylupují každý den z jednoho chlívečku malou čokoládku s vánočním motivem. Stejně jako se změnila nabídka adventních kalendářů se sladkostmi a v potravinách můžete vybírat z nepřeberného množství, rozšířil se i jejich obsah.

NÁŠ TIP: Inspirujte se ve videu, jak adventní kalendář můžete vyrobit.

Adventí kalendáře pro ženy nabízí hlavně spoustu kosmetiky

Velký boom už před několika lety zaznamenaly adventní kalendáře pro ženy, které většinou obsahují miniatury kosmetických produktů, jež se pak ideálně hodí třeba na cestování. U kosmetiky to ale neskončilo a dnes najdete v nabídkách obchodů adventní kalendáře s obsahem všeho druhu.

Jak si vyrobit adventní kalendář? Podívejte se na video:

Adventní kalendáře s alkoholem

Ne nadarmo se o nás říká, že jsme národ milovníků alkoholu. Hned po kosmetice je totiž největší nabídka těch adventních kalendářů, které obsahují právě opojné tekutiny. V kalendářích naleznete miniaturní lahvičky s tekutým obsahem, a tak si můžete každý den vychutnat například nejrůznější druhy rumů, slivovice, whisky, piva či sektu.

Chcete-li si k tomu udělat romantický večer, stačí přikoupit adventní kalendář se svíčkami. A pro ty, kdo alkohol nepijí, máme dobrou zprávu – na trhu jsou k dostání také kalendáře s kávou či čaji!

Adventní kalendáře pro muže

Chcete-li milým dárkem potěšit například svého partnera, můžete se zaměřit na kalendáře určené ryze pro muže. V obchodech najdete třeba kalendáře s proprietami na úpravu vousů, jiné zase s nářadím nebo třeba s ponožkami či trenkami.

A chcete-li si přijít na své oba, zaměřte se na adventní kalendáře pro dospělé. Ty obsahují nejrůznější erotické pomůcky, se kterými si vyhrajete každý večer až do Štědrého dne, kdy vaše hrátky můžete zakončit velkým svátečním finále.

Adventní kalendáře pro milovníky seriálů i kamenů

Jste-li závislák na nejrůznějších seriálech a kultovní sitcom Přátelé znáte zpaměti, pak vám srdce zaplesá nad adventním kalendářem právě s motivy této série. Jeden obsahuje papírenské potřeby jako magnety, samolepky, tužky či bloček, v kalendáři s Central Parkem pro změnu najdete kosmetiku s logem oblíbené newyorské kavárny.

Pakliže vás seriály míjejí, ale zajímáte se třeba o kameny, i pro vás se najde adventní kalendář. Je to ideální dárek pro začínající sběratele a najdete v něm drahé kameny jako ametyst, křišťál, sodalit, oranžový kalcit, avanturín a mnoho dalších. A pokud toužíte po krásných špercích, i vy si přijdete na své!

Tipy na adventní kalendáře najdete v naší galerii!


Nejoblíbenější ---Adventní kalendáře---

LEGO ® adventní kalendář Star Wars 75366 LEGO ® adventní kalendář Star Wars 75366
nabízí 49 obchodů za ceny od 622 Kč
Porovnat ceny
LEGO ® 75279 Star Wars™ LEGO ® 75279 Star Wars™
nabízí 1 obchod za ceny od 1 599 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené ---adventní kalendáře--


Doporučujeme

Články odjinud