Netradiční dovolená v ČR: Glamping, spaní na stromech i nocleh v maringotce

4. 7. 2020
Rozhodla jste se, že letos s partnerem či rodinou strávíte dovolenou v České republice, ale chtěla byste, aby přece jen byla něčím speciální? Zapomeňte na klasické hotely a zkuste něco nového. Třeba spaní ve slaměném domě či obytném autě nebo v maringotce.

Glamping Brdy

Není stanování jako stanování! Jestli si chcete připomenout dětství a prázdninové tábory, ale zároveň už jste zvyklá na svoje pohodlí a spaní na karimatce v klasickém stanu vás tak úplně neláká, vyzkoušejte luxusnější verzi kempování zvanou glamping. Zavítejte například do glampingového stanu v Brdech, kde si budete připadat jako v jiném světě. Prostorný stan nabízí veškerý komfort včetně koupelny a pohodlné postele, venku si pak můžete vychutnat relax v podobě dřevěné sauny a koupacího sudu, využít můžete také ohniště a gril. A to vše v krásné přírodě Brdských lesů… No, nezní to pohádkově?

www.glampingbrdy.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nový pracovní týden nezačne moc dobře, protože přijdete o blahodárné záření přemýšlivého Merkura. Dávejte si pozor na vztahovačnost a horší komunikační styl. Kvůli tomu si můžete…