Netradiční dovolená v ČR: Glamping, spaní na stromech i nocleh v maringotce

4. 7. 2020
Rozhodla jste se, že letos s partnerem či rodinou strávíte dovolenou v České republice, ale chtěla byste, aby přece jen byla něčím speciální? Zapomeňte na klasické hotely a zkuste něco nového. Třeba spaní ve slaměném domě či obytném autě nebo v maringotce.

Glamping Brdy

Není stanování jako stanování! Jestli si chcete připomenout dětství a prázdninové tábory, ale zároveň už jste zvyklá na svoje pohodlí a spaní na karimatce v klasickém stanu vás tak úplně neláká, vyzkoušejte luxusnější verzi kempování zvanou glamping. Zavítejte například do glampingového stanu v Brdech, kde si budete připadat jako v jiném světě. Prostorný stan nabízí veškerý komfort včetně koupelny a pohodlné postele, venku si pak můžete vychutnat relax v podobě dřevěné sauny a koupacího sudu, využít můžete také ohniště a gril. A to vše v krásné přírodě Brdských lesů… No, nezní to pohádkově?

www.glampingbrdy.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Blíženci, hvězdné nebe vám přeje více než kdykoliv předtím, ale nic nepůjde úplně hladce. Sice se vám některé věci povedou na první dobrou, ale v jiných se zase zpomalíte. Nedělejte…