Netradiční vánoční trhy: Kde si užít erotický, podzemní či světelný advent?

18. 11. 2022
Někdo je miluje, jiný se jim vyhýbá. Pokud patříte do první skupiny a vánoční trhy navštěvujete nejen u nás, ale i v zahraničí, možná byste uvítali změnu. Co takhle navštívit adventní trhy u moře, v jeskyni nebo na nádraží? A jaké překvapení si připravila Praha? Podívejte se na fotky netradičních vánočních trhů!

Vánoční trhy na vodě: Vilshofen an der Donau

Jelikož do Hamburku je to přece jen daleko, možná uvítáte spíš trhy, které jsou téměř za humny. Malé městečko Vilshofen an der Donau nedaleko česko-německo-rakouských hranic se pyšní ojedinělými adventními trhy, které se odehrávají na vodě. Vánoční stánky s dobrotami zde najdete na palubě parníku i na náplavce, kde pak stojí čtyřmi tisíci světýlky a více než 1500 vánočními kouličkami ozdobený stromek. Pohled z druhého břehu je opravdu kouzelný. Trhy se zde konají pouze první tři adventní víkendy.

Kam na nejhezčí vánoční trhy v Evropě? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Připravte se na příjemně strávený víkend, který bude obohacující. Díky poklidnému rodinnému tempu získáte spoustu energie, kterou však musíte směrovat správně. Nevrhejte se do ničeho po…

Nejčtenější články

Doporučujeme