Komentáře k článku zpět na článek

Victor 21. 1. 2016 | 11:56

nika40: To je velice kvalitní názor,bezezbytku souhlasím.To víte,ona věrnost je u některých (šlapek) nenormální.

helza 12. 1. 2016 | 14:52

sara22: Váš příspěvek do diskuse je velice příjemný, srdce zahřívající. Je krásné, jak jste to zvládla, je krásné, že vám nakonec váš úlet přinesl posílení a vylepšení manželství.

sara22 11. 1. 2016 | 20:56

Patřím mezi ty co tvrdily, že ony nikdy, mně se to nemůže stát. A ejhle, po třiceti letech manželství přišel ON. Krásný, mladší o hodně let. Trvalo to skoro dva roky. Aby se to neprozradilo, začala jsem dělat to co většina nevěrných, kteří nechtějí ničit manželství. Doma jsem se daleko více snažila - jako manželka i milenka. A náš život, po těch letech jednotvárný, nabral nový dech. Zjišťuji, že manžela opět miluji, překvapuje mě jak ožil i on. Netuší, že za tou novou energií je mladší milenec, se kterým jsme zůstali kamarádi. Občas si napíšeme a jsem ráda, že jsem jej potkala a že to zůztalo naším tajemstvím!

farah.farah 11. 1. 2016 | 16:34

Hmm.no článek není zrovna spisovatelský skvost, ale to co píše nika40 mi přijde trochu jako o té potrefené huse. Nějak mi uniká proč je tam tak velká míra dotčenosti, když mi vůbec nepřipadá že by ten článek byl mířen proti lidem jako vy..je psán pro lidi co prostě nějakou tu nevěru zažili a to je bohužel značná část populace. Nějak mi připadá že u vás něco není v pořádku, když to vyvolalo takovou míru obranné reakce....ale to je samozřejmě vaše věc.

Babaloo55 10. 1. 2016 | 20:43
helza 10. 1. 2016 | 20:27

monada a nika40: Souhlasím s modrodolkou. Článek oslovuje především ty, kteří byli podvedení a ty, kteří se nevěry dopustili. Ukazuje jim nejen cestu, jak z podobné krize ven, ukazuje jim také, jak z podobné situace i něco získat. Především pak vysvětluje přirozenost člověka, díky které se každému může něco podobného stát a proto je celkem nesmyslné dělat z nevěry konec světa a vztah kvůli ni zcela zničit. Pokud se vám nic podobného nestalo, buďtě rády, nikdo vás v článku neosočuje. I pro vás je však dobré si článek přečíst. Jednak se může i vám něco podobného přihodit, (nikdy neříkej nikdy), jednak se může něco podobného stát ve vašem okolí. Potom běžné řeči jako: "nám se to nikdy nestalo" a "udělal to jednou, udělá to podruhé", "co tvoje hrdost" a podobně, mohou být hřebíkem do rakve takového, v tuto chvíli těžce zkoušeného vztahu. A článek by vám mohl pomoci k tomu, co svým blízkým v takovém okamžiku říct.

modrodolka 10. 1. 2016 | 14:57

niko, co se tak čílíte? Za prve je to jen redaktorka a prezentuje nám názor terapeuta a za druhé se tam zmiňuje, že jsou vyjímky a to jste vy. Všichni vám to ze srdce přejeme. Myslím, že jste urazila mnohem víc vy paní Fenclovou. Má pravdu, většina párů si je nevěrná, tak to je a nikdo neříká, že ti, co nemají potřebu, jsou za blbce.
Mně spíš na článku vadí, že je děsně dlouhý a poněkud nezáživný. Možná, že to vadilo i vám a nepřečetla jste ho pořádně. Ať vám to klape dál!

monada 10. 1. 2016 | 12:54

nika40: Přesně tak souhlasím s tebou já jsem s mužem 37 let a každý máme svoje koníčky a teď když už pár let děvčata vyletěly z hnízda tak je to ještě lepší. Hezký den

nika40 10. 1. 2016 | 09:58

Takže když jsou si dva partneři celý život věrní, tak jsou podle Vás za bl*bce ? Važte slova pisatelko Marto Fenclová a neurážejte. To, že máte Vy svůj život neukojený, nemůžete najít stálého partnera a střídáte to jako ponožky, Vám nedává právo odsuzovat jiné harmonické páry, kterým prostě a jednoduše nahlas závidíte. Já sama jsem s manželem 33 let a to od svých 16 let a v žádném případě se nepovažuji za domácí puťku a svého muže za domácího troubu. My si máme stále co říct, jsme spolu moc rádi a sex si užíváme normálně. Příště se zamyslete sama nad sebou a nepište jen své vlastní myšlenky a neurážejte lidi, kterým to v manželství prostě klape. Hezký den.

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek vám dojte trpělivost a řeknete nadřízenému, co si o jeho hloupých poznámkách myslíte. Je vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme