Nevěru odůvodňuje chtíčem

11. 5. 2001
Nevěru odůvodňuje chtíčem
Vedla jsem zapálenou a pro mě dost důležitou debatu se svým přítelem. Již rok se podivuji a zůstávám v šoku nad jeho názory na věrnost a nevěru. Při výměně názorů jsem se od něj dozvěděla, že je normální.

Nevěru odůvodňuje chtíčem

Vedla jsem zapálenou a pro mě dost důležitou debatu se svým přítelem. Již rok se podivuji a zůstávám v šoku nad jeho názory na věrnost a nevěru.
Při výměně názorů jsem se od něj dozvěděla, že je normální...napíšu to lidsky...."je úplně normální a není to žádný konec světa, když jednomu z partnerů spadnou kalhoty." Prý to z 90% je pudové a je to více méně jen o chtíči.
Chtěl mi tím zřejmě naznačit, že kdyby mi náhodou spadly kalhotky, nic se neděje a není to pro něj důvod k rozchodu......?
Odůvodňuje to tím, že pro něj existují důležitější věci, jako příklad mi uvedl, že kdyby mě náhodou přejela tramvaj a byla bych třeba ochrnutá, nebo těžce nemocná, i přesto by se mnou zůstal.
Možná je to tím, že pocházím z menšího města a věrnost je pro mě důležitá v každém vztahu. Věrnost jde samozřejmě ruku v ruce se spolehlivostí a jistotou. Jakmile jedna z těchto vlastností chybí, není to dokonalý vztah.
Vždycky jsem chtěla a vyžadovala 100% věrnost a v téhle nové a uspěchané době si myslím, že se vytrácí.
Statistika sice ukazuje, že lidé jsou si věrní, protože se bojí přenosných nemocí, apod. Ale to je asi pouze statistika.
Byla jsem velmi překvapená a šokovaná, z toho, co mi řekl. Neumím si sebe představit na místě podvedeného a zklamaného. Musí to být obrovské ponížení a absolutní ztráta důvěry.

Proč chlapi nedokážou odolat pokušení? Já zastávám názor, že když někoho miluji, tak prostě nemám zájem o někoho jiného - no, aspoň u mě to tak funguje a řekla bych, že u většiny příslušnic ženského pohlaví také.
Přítelovo odůvodnění, proč neodolá?: "připadal bych si před ní jako blbec".
Osobně si myslím, že vyhraje spíš, když odolá, než když se poníží a spadne na úroveň obyčejného zvířete a podlehne svému chtíči! Nemyslíte?

Autor: Martina

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále druhého pracovního týdne je prostě velkolepé stejně jako vaše výkony. Ani v pátek vám neschází preciznost a chuť pracovat na maximum. Dnes večer rozhodně neseďte doma a honem do…

Nejčtenější články

Doporučujeme