Nevíte si rady s vánočními dárky? Nechte se inspirovat Kimbinem!

27. 11. 2018 Reklama
Vánoce by se rozhodně daly považovat za jedny z nejoblíbenějších svátků celého roku. Děti se už několik měsíců předtím těší na to, až uvidí, co jim Ježíšek nadělil pod stromeček, zatímco se rodiče, zejména pak maminky, nemohou dočkat, až si po všem tom uklízení, pečení a nakupování dárků konečně na pár dní dopřejí zasloužený odpočinek. Pravé kouzlo Vánoc však spočívá především v tom, že okolo sebe šíříme radost - například tím, že svým blízkým vybereme takový dárek, který je skutečně potěší. Jak si s tím ale poradit?

Pozor na to, co komu vyberete!

Přestože některé příbuzné znáte prakticky celý svůj život, může být obtížné pro ně najít dárek, který by se jim opravdu líbil. Spousta lidí totiž nemá žádné konkrétní zájmy jako sport nebo četbu a pokud ano, tak si vše, co potřebují, často koupí sami, čímž vám vyfouknou všechny dobré nápady. Základní pravidlo úspěšného nakupování dárků spočívá především v tom, že se zamyslíte nad tím, jací vaši blízcí jsou a co mají rádi.

Představte si, že byste vaší manželce koupili sadu nářadí, babičce fitness náramek a dědovi CD nějakého nového interpreta, o kterém v životě neslyšel. Asi by nebyli zrovna nadšení, i když by to třeba v danou chvíli nedali najevo. Proto jim naslouchejte a přemýšlejte nad tím, jak probíhá jejich každodenní život. Bude pak pro vás mnohem jednodušší se do nich vžít a určitě tak dostanete nápad na nějaký zajímavý dárek.

Někdy se stává, že na sebe inspirace nechá čekat příliš dlouho nebo vám tak úplně nezapadá do vašeho plánovaného rozpočtu. V takových chvílích je dobré využít tipů, které vám může poskytnout spousta internetových stránek. Skvělým příkladem je mladičký portál Kimbino, který shromažďuje akční letáky všech českých obchodů, a tak lidem pomáhá nakupovat výhodně, ať už se jedná o potraviny, drogerii nebo vánoční dárky.

Kvalitní dárky vás nemusí stát majlant!

Jakmile si totiž projdete akční letáky, otevřete si spoustu možností, protože vezmete v potaz i takové věci, které by vás jinak vůbec nenapadly. Už vašeho manžela nebaví neustále se nervovat s tupými žiletkami? Co takhle mu pořídit parádní zastřihovač vousů v dárkovém balení, který právě nabízí Planeo Elektro? Díky řadě různých nástavců bude mít na výběr, zda si nechá kratší strniště, bradku nebo se oholí zcela do hladka. Navíc nebude muset každých pár měsíců kupovat nové žiletky či nástavce, a tak si ušetří spoustu práce i starostí.

Totéž se dá pochopitelně aplikovat i na ženy. Pokud si vaše manželka stěžuje, že tráví plno času vysáváním a vytíráním, jedná se o jasné znamení, že by ocenila pomoc robotického vysavače. Máte-li doma vášnivou pekařku, zkuste jí práci usnadnit profesionálním kuchyňským robotem, který seženete za super cenu na pobočkách Okay Elektro. Určitě vám ráda upeče vaše oblíbené buchty, když nebude mít se zaděláváním těsta takovou námahu, jako kdyby ho dělala ručně.

Starší lidé si na elektroniku většinou příliš nepotrpí, takže pro ně bude nejlepší nějaký praktický dárek jako nové bačkory, dárková sada kvalitních čajů či kávy nebo pěkná kniha. Všichni se však nejspíš shodneme na tom, že nejsnadnějším úkolem je výběr dárků pro děti. Ty si o ně totiž většinou samy řeknou nebo napíšou v dopisu pro Ježíška. A pokud ne, tak nevadí, protože v tomto období se to v akčních letácích hračkami jen hemží.

Kvalitní a zároveň levné zboží se dá pochopitelně nakoupit i v eshopech. Sice si ho nebudete mít možnost ohmatat, ale pokud by se obdarovanému z jakéhokoliv důvodu nelíbilo, budete mít možnost jej do čtrnácti dnů vrátit. Jestliže to však nechcete riskovat a raději zůstanete u běžných obchodů, tak si nezapomeňte stáhnout Kimbino aplikaci, ve které si můžete vytipovat vaše oblíbené obchody a nastavit si upozornění na každý nový leták. Inspirace pak za vámi přijde sama bez toho, aniž byste museli hnout prstem.

Klepněte pro větší obrázek

 

Témata článku:   

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nové pracovní období se vám vydaří. V tomto mezičase se nemusíte obávat ničeho zlého, protože ve všem uspějete. Nejlepší na tom bude, že pomůžete i pomalejším kolegům, čímž si otevřete…