Nevkus na Grammy: Pětinásobná vítězka Billie Eilish a další módní přešlapy

27. 1. 2020
V noci z neděle 26. ledna na pondělí 27. ledna se v americkém Los Angeles odehrálo slavnostní udílení hudebních cen Grammy. Letošní šestadvacátý ročník opět uvítal řadu slavných hvězd, a to jak v roli hostů, tak i udílejících a přebírajících ceny. A na červeném koberci bylo opět na co koukat. Komu se to letos opravdu nepovedlo

Módní policie měla na Grammy letos opravdu napilno. Zatímco opravdu zajímavý, originální a krásný outfit bylo opravdu těžké najít, nevkusu bylo před stěnou s ikonickými zlatými gramofonky opravdu hodně.

Celebritám, které by nutně potřebovaly radu zkušeného stylisty, letos vévodila osmnáctiletá zpěvačka Billie Eilish. Ta má sice nesporný talent a z pódia si odnesla hned pět ocenění, dobrým vkusem ale zůstala zatím nedotčena.

Nebyla však jediná, na červeném koberci se promenádovaly módní kreace, nad kterými občas zůstával rozum stát. Méně známé hvězdy se patrně držely myšlenky upozornit na sebe výrazným, i když nevkusným outfitem, když už sláva pokulhává.

Podívejte se na ty nejhorší modely do naší galerie!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…