NEW LOOK - přehlídka prestižní módy a životního stylu

10. 9. 2002
NEW LOOK - přehlídka prestižní módy a životního stylu
Na čtyři podzimní dny se Průmyslový palác pražského Výstaviště stane lákavým prostorem pro příznivce prestižní módy a životního stylu. Na ploše 5000m se sejdou módní tvůrci z Čech i zahraničí, aby svými expozicemi a novými kolekcemi potěšili oko návštěvníkovo.

NEW LOOK - přehlídka prestižní módy a životního stylu

Klepněte pro větší obrázek Na čtyři podzimní dny se Průmyslový palác pražského Výstaviště stane lákavým prostorem pro příznivce prestižní módy a životního stylu. Na ploše 5000m2 se sejdou módní tvůrci z Čech i zahraničí, aby svými expozicemi a novými kolekcemi potěšili oko návštěvníkovo. K prezentaci návrhářských počinů bude postaveno dvoupatrové molo, na němž každou hodinu zazáří několik modelů známých i nových jmen. Na výstavní ploše najdete i známou italskou kavárnu z Pařížské ulice DOLCE VITU a noblesní NONSTRESS GALERY, kde se bude podávat voňavá káva ILLY.

Příjemně osvěženi budete pak moci shlédnout Salón návrhářů, výstavu módních trendů nebo záznamy ze světových přehlídek.
Pokud se dostanete na galavečer, který se koná 19. září, pak se můžete těšit na přehlídku Gianfranco Ferre, Max Mara, J. P. Gaultier, Palmers,...které předvedou modelky agentury UNIQUE-ONO včele se Simonou Krainovou.
Odnést si můžete netradičně zpracovaný katalog, kartu "Průvodce pražskou módou" a hlavně spoustu tipů do Vašeho šatníku.

Termín: 19. - 22. 9. 2002

Místo: Průmyslový palác, Výstaviště - Praha Holešovice

Vystavovatelé: Max Mara, Marina Rinaldi, Coccinelle, Giorgia Netti, Francesca Lecca, Stefanel, Sarah B., L´Oncel, Amazone, Baila, Samsonite, Lacoste, Azaleia, O. Blanc, Gioferrari, MG...

Přehlídky: Gianfranco Ferre, Palmers, Max Mara, Steilman, O.Blanc, Tonak, Hana Sedláčková, Táňa Havlíčková, Michaela Bakotová, Dominátor, Jablonex, ...

Salón módních návrhářů: Monika Drápalová, Kateřina Kočková, Táňa Havlíčková, Michaela Bakotová, Vladimíra Bebčáková, Hana Sedláčková, Jindra Rychlá, Jiřina Tauchmanová, Dita Havlová, Ilona Donátová, Ivana Novotná, Jiřina Floriánová, Míla Petrová, Otto Blanc, Blanka Maříková, Ilona Zárobová a Mirka Mašindová..

Více informací najdete na stránkách: www.modapraha.cz

Váš soutěžní hlas je uložen. Výherce kontaktujeme e-mailem."; else { ?> Soutěž o vstupenky
Otázka: Jaké zahraniční módní značky naleznete na veletrhu?

jméno:


Email:


Odpověď:


Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, nový pracovní týden vás vítá s otevřenou náručí a nabízí nespočet profesních úspěchů a příjemných okamžiků. Pokud pracujete v oblasti duševního a estetického směru, máte…

Nejčtenější články

Doporučujeme