Nezbytnosti, bez nichž se na pláži neobejdete: Už teď je koupíte ve slevách!

17. 7. 2019
Léto je v plném proudu a všichni vyrážejí na dovolenou. Čeká i vás cesta k moři nebo k vodě a chcete být na pláži nepřehlédnutelná? Pak se neobejdete bez několika nezbytností, které už nyní seženete ve slevách!

Slaměná taška i klobouk

U vody jsou nejdůležitější plavky, to je jasná věc. Ale i na pláži jsou potřeba doplňky, které váš letní outfit vylepší. Letošním hitem jsou slaměné a jutové tašky, pokud možno v nákupní velikosti. Do nich snadno srovnáte deku, pití, láhev, opalovací krém, plavky, knihu i další drobné nezbytnosti.

Proti úpalu je pak nezbytný slušivý slamák, který vás před prudkým sluncem uchrání. Krásně pod něj také schováte rozcuchané vlasy! A co na sebe? Ideální na pláž je volný kaftan nebo jednoduché plážové šaty, které snadno natáhnete přes plavky, když vyrazíte na oběd do plážové restaurace. A na nohy stačí obyčejné žabky. Dejte si jen pozor, aby nebyly z kůže, která by po kontaktu s vodou mohla špatně skončit!

I když je teprve polovina léta, ve většině obchodů už najdete letní věci ve slevách. Inspirujte se proto v naší galerii a vyberte si z padesáti kousků ještě před dovolenou!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S výběrem programu na neděli si hlavu neděláte, protože to přijde úplně samo jako blesk z čistého nebe. Jste plni nápadů i energie. V rodinném kruhu panuje dobrá nálada. Měli byste si…

Nejčtenější články

Doporučujeme