Nezbytnosti, bez nichž se na pláži neobejdete: Už teď je koupíte ve slevách!

17. 7. 2019
Léto je v plném proudu a všichni vyrážejí na dovolenou. Čeká i vás cesta k moři nebo k vodě a chcete být na pláži nepřehlédnutelná? Pak se neobejdete bez několika nezbytností, které už nyní seženete ve slevách!

Slaměná taška i klobouk

U vody jsou nejdůležitější plavky, to je jasná věc. Ale i na pláži jsou potřeba doplňky, které váš letní outfit vylepší. Letošním hitem jsou slaměné a jutové tašky, pokud možno v nákupní velikosti. Do nich snadno srovnáte deku, pití, láhev, opalovací krém, plavky, knihu i další drobné nezbytnosti.

Proti úpalu je pak nezbytný slušivý slamák, který vás před prudkým sluncem uchrání. Krásně pod něj také schováte rozcuchané vlasy! A co na sebe? Ideální na pláž je volný kaftan nebo jednoduché plážové šaty, které snadno natáhnete přes plavky, když vyrazíte na oběd do plážové restaurace. A na nohy stačí obyčejné žabky. Dejte si jen pozor, aby nebyly z kůže, která by po kontaktu s vodou mohla špatně skončit!

I když je teprve polovina léta, ve většině obchodů už najdete letní věci ve slevách. Inspirujte se proto v naší galerii a vyberte si z padesáti kousků ještě před dovolenou!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepříjemné profesní pomalu končí. Sice to není pravé ořechové, ale trošku se zvedáte ze dna. Motivujte se financemi, protože bez nich byste si nemohli nic koupit. Peníze na vás vždycky…

Nejčtenější články

Doporučujeme