Nezbytnosti, bez nichž se na pláži neobejdete: Už teď je koupíte ve slevách!

17. 7. 2019
Léto je v plném proudu a všichni vyrážejí na dovolenou. Čeká i vás cesta k moři nebo k vodě a chcete být na pláži nepřehlédnutelná? Pak se neobejdete bez několika nezbytností, které už nyní seženete ve slevách!

Slaměná taška i klobouk

U vody jsou nejdůležitější plavky, to je jasná věc. Ale i na pláži jsou potřeba doplňky, které váš letní outfit vylepší. Letošním hitem jsou slaměné a jutové tašky, pokud možno v nákupní velikosti. Do nich snadno srovnáte deku, pití, láhev, opalovací krém, plavky, knihu i další drobné nezbytnosti.

Proti úpalu je pak nezbytný slušivý slamák, který vás před prudkým sluncem uchrání. Krásně pod něj také schováte rozcuchané vlasy! A co na sebe? Ideální na pláž je volný kaftan nebo jednoduché plážové šaty, které snadno natáhnete přes plavky, když vyrazíte na oběd do plážové restaurace. A na nohy stačí obyčejné žabky. Dejte si jen pozor, aby nebyly z kůže, která by po kontaktu s vodou mohla špatně skončit!

I když je teprve polovina léta, ve většině obchodů už najdete letní věci ve slevách. Inspirujte se proto v naší galerii a vyberte si z padesáti kousků ještě před dovolenou!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a provozujete ji, jak se jen dá. Rozhodně nepatříte k lidem, kteří by sportovali sami. To…