Neztraťte přátelství kvůli koronaviru: Toto můžete s kamarádkou dělat na dálku

1. 4. 2020
Neztraťte přátelství kvůli koronaviru: Toto můžete s kamarádkou dělat na dálku
Sociální distance, kterou momentálně musíme kvůli pandemii koronaviru dodržovat, může pořádně zamíchat se vztahy. A to nejen s rodinnými nebo partnerskými, ale i s těmi přátelskými. Jelikož není možnost, jak se s kamarádkami stýkat osobně a utužovat tak přátelství, může dojít k jeho oslabení. Abyste tomu předešla, vyzkoušejte s přáteli aktivity, které můžete dělat i v karanténě.

Platformy na setkávání online

Chybí vám setkávání se s přáteli večer nad sklenkou vína? Pak zrovna o tuto aktivitu nemusíte přijít. Dejte šanci virtuálním vymoženostem a spojte se s kamarádkou v rámci videohovoru! Tuto činnost umožňuje jak notoricky známý Skype, tak i Messenger na Facebooku, WhatsApp, Viber, Facetime pro iPhone nebo Google Hangouts. Chcete-li hovořit s více přáteli najednou, pak je ideální stránka Zoom.it, kde všechny své kamarády uvidíte přehledně v jednotlivých oknech. Dejte si k večernímu potlachu sklenku vína a poznáte, že je to skoro stejné jako někde v baru.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Od nového vztahu si mnohé slibujete, a proto splníte své lásce, co jí na očích uvidíte. Jen si dávejte pozor na to, ať to nepřeženete. Nakonec by vám zbyly oči pro pláč. Románek je čerstvý…

Nejčtenější články

Doporučujeme