Neztraťte přátelství kvůli koronaviru: Toto můžete s kamarádkou dělat na dálku

1. 4. 2020
Sociální distance, kterou momentálně musíme kvůli pandemii koronaviru dodržovat, může pořádně zamíchat se vztahy. A to nejen s rodinnými nebo partnerskými, ale i s těmi přátelskými. Jelikož není možnost, jak se s kamarádkami stýkat osobně a utužovat tak přátelství, může dojít k jeho oslabení. Abyste tomu předešla, vyzkoušejte s přáteli aktivity, které můžete dělat i v karanténě.

Platformy na setkávání online

Chybí vám setkávání se s přáteli večer nad sklenkou vína? Pak zrovna o tuto aktivitu nemusíte přijít. Dejte šanci virtuálním vymoženostem a spojte se s kamarádkou v rámci videohovoru! Tuto činnost umožňuje jak notoricky známý Skype, tak i Messenger na Facebooku, WhatsApp, Viber, Facetime pro iPhone nebo Google Hangouts. Chcete-li hovořit s více přáteli najednou, pak je ideální stránka Zoom.it, kde všechny své kamarády uvidíte přehledně v jednotlivých oknech. Dejte si k večernímu potlachu sklenku vína a poznáte, že je to skoro stejné jako někde v baru.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, po pravdě řečeno se bojíte všeho, co se bude v prosinci odehrávat. Listopadové dny nebyly příznivé a máte obavy. Tyto chmurné myšlenky si vyžeňte ihned z hlavy a snažte se…