Ničeho nelituji, byla to krásná práce, říká Jiřina Švorcová o seriálu Žena za pultem

2. 11. 2010
Ničeho nelituji, byla to krásná práce, říká Jiřina Švorcová o seriálu Žena za pultem
Herečka a zanícená recitátorka budovatelských básní Jiřina Švorcová (82) se vrací. Na jedné z televizí (TV Barrandov) se už 11. listopadu chystá comeback normalizačního seriálu Žena za pultem!

"Ať si říká kdo chce, co chce, ale já mám na tenhle seriál hezké vzpomínky. Ráda se podívám a vrátím o pár desítek let zpět. Ničeho nelituji, byla to krásná práce s výbornými kolegy," řekla Švorcová.

Ještě před prvním dílem seriálu bude jako bonus uveden půlhodinový sestřih hereččiných postřehů a vzpomínek, takže divák se má nač těšit.

Jinak je paní Jiřina, jak ji familiérně nazývají její obdivovatelé, už řadu let v hereckém důchodu.

"Jsem většinou doma. Mám pejska, vařím si, kuchtím, uklízím a ven se, ze zdravotních důvodů, až tak moc nedostanu. Ale zatím vše zvládám," svěřila se.

Ani do divadel, ani za kolegy herci prý příliš nechodí. "Zdravíčko v těchto letech, jak jsem řekla, už tolik neslouží, ale ani bych neměla touhu nějakou hru zhlédnout. To, co se nabízí v repertoáru pražských scén, mě neláká. I když, přiznávám, nedávno jsem v divadle byla a vybrala si představení, které se mi líbilo.

Na chvilku jsem se vrátila k hereckému adrenalinu, ale šlo spíše o výjimku, která potvrzuje pravidlo," dodala Švorcová.

ČTĚTE TAKÉ:
Halloween: Nejodvážnější hollywoodská travesty show!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Roztržky s protějškem kvůli domácímu rozpočtu vám na náladě samozřejmě nepřidávají. Krizovým obdobím se jeví dnešek a zítřek, tak raději našlapujte zlehka jako vánek. V každém směru se…

Nejčtenější články

Články odjinud