Nicole Kidman srazil k zemi paparazzo na kole

15. 9. 2013
Nicole Kidman srazil k zemi paparazzo na kole | Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Nicole Kidman je zděšená z chování newyorských paparazziů. Jeden z lovců senzačních fotek ji totiž ve čtvrtek 12. září srazil k zemi, když do ní vrazil na kole. Australská rodačka hodlá na něj podat žalobu a situaci řešit s úřady, aby lidem této profese dokázala, že si nemůžou dělat, co se jim zlíbí.

Hvězda filmu Hodiny se vracela do hotelu Carlyle z módní přehlídky Calvina Kleina. V tu chvíli k ní spěchal fotograf Carl Wu, jenž přijížděl na kole. Jenže ztratil kontrolu nad svým dvoukolým dopravním prostředkem a do herečky vrazil, ta spadla na zem a přišla o své boty na podpatcích.

Nicole sice neměla žádné evidentní zranění, ale zavolala policii. Ta nebyla schopna dělat nic víc než muži dát pokutu za řízení kola na chodníku. Kidmanová však kontaktovala své právníky, kteří se radí, jak proti Wuovi zasáhnout.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Koncem týdne přidáváte na intenzitě práce a nejraději byste povýšili. Jenže to nebude tak jednoduché, když jste dost zaháleli. Aspoň vidíte, že nesmíte polevit za žádných okolností.…

Nejčtenější články

Doporučujeme