Nikol Švantnerová je nová Česká Miss 2015. Jak se vám líbí?

30. 3. 2015
Vítězkou jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss se stala 22 letá Nikol Švantnerová z Českých Budějovic. Co na sebe prozradila?

Držitelku titulu Česká Miss 2015 vybrala dvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou, patronkou letošního ročníku Ivou Kubelkovou a zakladatelkou soutěže Česká Miss a předsedkyní Bakala Foundation Michaelou Maláčovou. Hlasy diváků pak rozhodly o vítězkách s tituly Česká Miss World 2015, kterou se stala Andrea Kalousová z Jablonného nad Orlicí a Česká Miss Earth 2015, kterou je Karolína Mališová z Otic u Opavy.

Své vítězky poznaly také doplňkové soutěže, o kterých rozhodovali fanoušci partnerů Česká Miss. Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2015 se stala Karolína Mališová, která zároveň bodovala i v dalších hlasováních a získala i titul Česká Miss Tvář 2015 partnera Dermacol a Česká Miss Úsměv 2015 partnera Signal. Titul partnera Fashion Island Česká Miss Bikiny 2015 získala Nikol Švantnerová.

Soutěž Česká Miss vstupuje s novou vítězkou do druhého desetiletí své existence. Finalistky letošního ročníku prošly od castingů až po dnešní finále náročnou přípravou, která zahrnovala různorodé aktivity od workshopů a seminářů až po jevištní a pohybovou přípravu. Dívky se tak měly možnost potkat se zajímavými osobnostmi z různých oblastí společenského života a naučit se mnoho nového.

Volba nové královny krásy soutěže Česká Miss 2015 se uskutečnila v přímém přenosu FTV Prima z haly Forum Karlín. Galavečerem provedla dvojice Leoš Mareš a Libor Bouček, který byl zároveň scenáristou večera. V režii Romana Petrenka a hlavního kameramana Jožo Halasze viděli diváci atraktivní show.

Na velkolepé scéně o třech molech z dílny designéra Martina Hrušky večer otevřelo akrobatické úvodní číslo formace skupiny Loser(s) a taneční skupiny Jany Burkiewiczové. Diváci ocenili i nejdelší promenádu v plavkách v historii soutěže. O hudební vystoupení se postarala Lucie Bílá s Arakainem, Josef Vojtek a Ben Cristovao s Forsomeone. Na kreativním konceptu celé show se od začátku aktivně podílela ředitelka soutěže Česká Miss Marcela Krplová a patronka Iva Kubelková.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Medailonek nové Miss Nikol Švantnerové

Znamení: Váhy

Koníčky: čtení, cestování, fitness, snowboarding

Nejoblíbenější místo v ČR: Jižní Čechy, Morava

Životní krédo: Nikdy to nevzdávej!

"Je mi 22 let, narodila jsem se v Šumperku, žiji v Českých Budějovicích. V současné době studuji VŠEM. Miluji sport a odjakživa jsem blázen do fotbalu. Jednou jsem pod stromečkem našla taťkovy brankářské rukavice, ve kterých několik let chytal a daroval mi je. Měla jsem z nich obrovskou radost. Baví mě také tanec, slovenská hudba je moje oblíbená, asi to bude tím, že jsem napůl ze Slovenska, kde jsme díky tátovi nějakou dobu žili. Mám ráda upřímnost a lidi, kteří si umějí stát za svým názorem. O to se ve svém životě snažím i já sama. Moje vášeň je cestování, v plánu mám třeba Maledivy nebo nějakou zemi v Africe. Abych se na cestách domluvila, učím se cizí jazyky, po angličtině jsem se pustila do francouzštiny a španělštiny. Ještě bych se ráda naučila rusky a německy. Když mám čas, připravuji různé pokrmy v kuchyni. Z mých oblíbených jídel umím uvařit třeba svíčkovou a pravé slovenské halušky."

Oblíbená osobnost

Jan Hus

Doba, ve které bych chtěla žít

Například 14. století, vždy jsem chtěla být princezna.

Moje první pusa

Lukáš, mých 10 let, na táboře.

Můj muž snů

Nebojí se mne oslovit, říct věci na rovinu a je vtipný.

Nejoblíbenější pohádka

S čerty nejsou žerty

Zajímavá poznámka v žákovské knížce

Stříkala vodou na spolužáky na záchodech.

Co udělám s poslední stokorunou v peněžence

Ušetřila bych si ji.

Já a světový mír

Byl by úžasný, i když v dnešní době asi nemožný.

Foto: Česká Miss / Navarafoto.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S příchodem podzimu jsou tady krátké dny a dlouhé noci. Najednou se vám nabízí více prostoru pro dosažení profesních cílů a rovněž můžete trávit více času s rodinou. Přátelská setkání…