Nohy jako v bavlnce: Tento podzim se budou nosit pohodlné boty. Co je in?

12. 9. 2018
Pomalu, ale jistě se blíží okamžik, kdy všechny letní sandálky, žabky a pantofle budete muset na dlouhé měsíce zavřít do skříně a nahradit je teplejší obuví. Jaké jsou trendy podzimu a které boty by vám neměly chybět v botníku?

Boty podzim 2018

Velké oblibě se momentálně těší boty na platformě, a to především tenisky. Pokud jste menšího vzrůstu, jistě je uvítáte, navíc jsou pohodlné a nebudete v nich trpět jako na podpatcích. I podpatky ale letos na podzim budou in, a to především ty širší a různě zkosené.

Zvířecí potisky i vojenské kanady

Jestli jste si oblíbila drsnější módu, pak se můžete radovat. Do módy se totiž vrátily klasické kovbojské boty a také těžká šněrovací obuv ve stylu vojenských kanad. Co se týče barev a vzorů, stejně jako u oblečení krom zavedené klasiky, jako je černá a hnědá, frčí zvířecí potisky.

Jste-li konzervativnější a dáváte přednost klasice, která vám vydrží déle než jednu sezónu, určitě vás potěší, že se budou nosit i běžné kotníkové boty a polobotky typu chelsea a oxfordky. Tyto boty zřejmě nevyjdou z módy nikdy, a tak se vyplatí do nich zainvestovat!

Co se bude nosit? Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…