Velkým hitem budou tenisky na vysoké platformě  Freshlabels.cz 2290 Kč Archiv firem

Velkým hitem budou tenisky na vysoké platformě

Freshlabels.cz 2290 Kč Archiv firem

Do módy se vrací kovbojské boty  Zalando.cz 5080 Kč   Archiv firem
Zvířecí vzor nesmí chybět ani na obuvi Archiv firem
Klasické boty chelsea nevyjdou nikdy z módy  ​​​​​​​Freshlabels.cz 3190 Kč Archiv firem
Zara 2799 Kč Archiv firem
40
Fotogalerie

Nohy jako v bavlnce: Tento podzim se budou nosit pohodlné boty. Co je in?

Pomalu, ale jistě se blíží okamžik, kdy všechny letní sandálky, žabky a pantofle budete muset na dlouhé měsíce zavřít do skříně a nahradit je teplejší obuví. Jaké jsou trendy podzimu a které boty by vám neměly chybět v botníku?

Boty podzim 2018

Velké oblibě se momentálně těší boty na platformě, a to především tenisky. Pokud jste menšího vzrůstu, jistě je uvítáte, navíc jsou pohodlné a nebudete v nich trpět jako na podpatcích. I podpatky ale letos na podzim budou in, a to především ty širší a různě zkosené.

Zvířecí potisky i vojenské kanady

Jestli jste si oblíbila drsnější módu, pak se můžete radovat. Do módy se totiž vrátily klasické kovbojské boty a také těžká šněrovací obuv ve stylu vojenských kanad. Co se týče barev a vzorů, stejně jako u oblečení krom zavedené klasiky, jako je černá a hnědá, frčí zvířecí potisky.

Jste-li konzervativnější a dáváte přednost klasice, která vám vydrží déle než jednu sezónu, určitě vás potěší, že se budou nosit i běžné kotníkové boty a polobotky typu chelsea a oxfordky. Tyto boty zřejmě nevyjdou z módy nikdy, a tak se vyplatí do nich zainvestovat!

Co se bude nosit? Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud