Nohy jako v bavlnce: Tento podzim se budou nosit pohodlné boty. Co je in?

12. 9. 2018
Pomalu, ale jistě se blíží okamžik, kdy všechny letní sandálky, žabky a pantofle budete muset na dlouhé měsíce zavřít do skříně a nahradit je teplejší obuví. Jaké jsou trendy podzimu a které boty by vám neměly chybět v botníku?

Boty podzim 2018

Velké oblibě se momentálně těší boty na platformě, a to především tenisky. Pokud jste menšího vzrůstu, jistě je uvítáte, navíc jsou pohodlné a nebudete v nich trpět jako na podpatcích. I podpatky ale letos na podzim budou in, a to především ty širší a různě zkosené.

Zvířecí potisky i vojenské kanady

Jestli jste si oblíbila drsnější módu, pak se můžete radovat. Do módy se totiž vrátily klasické kovbojské boty a také těžká šněrovací obuv ve stylu vojenských kanad. Co se týče barev a vzorů, stejně jako u oblečení krom zavedené klasiky, jako je černá a hnědá, frčí zvířecí potisky.

Jste-li konzervativnější a dáváte přednost klasice, která vám vydrží déle než jednu sezónu, určitě vás potěší, že se budou nosit i běžné kotníkové boty a polobotky typu chelsea a oxfordky. Tyto boty zřejmě nevyjdou z módy nikdy, a tak se vyplatí do nich zainvestovat!

Co se bude nosit? Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, začátek týdne bude přímo exkluzivní. Nebudete mít problém se zapojit do pracovního procesu. Rozhodně vám neschází dravost ani dobré nápady. Je faktem, že s vitalitou na tom…

Nejčtenější články

Doporučujeme