Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 26. 2. 2020 | 11:03

Asi to nebyli takoví přátelé,když se odtáhli od Nory po takové vcelku banalitě. Dělalo to na mě dojem,že Pavel s Anetou spolu žili jen na hromádce,bez dětí,tak asi v tom vztahu už nebylo vše v pořádku,možná se čekalo jen na vhodnou příležitost.Aneta si těžko pláčem udrží někoho,kdo jí má už dost,možná dnes už jsou v partě změny všelijaké a Nora měla možná jen déle čekat,ono by se to asi samo vyvrbilo.Takhle má ona divný pocit,že snad o něco přišla,že ty lidi neviděli,jak v tom byla nevinně a že jí vlastně ukřivdili.

Elynor 25. 2. 2020 | 17:33

Dospělí lidi taky umí udělat dusno. Mohlo tam být víc partnerských párů, mohly se cítit ohroženy - co kdyby se do Nory zamiloval ještě někdo další. Mohlo to být od začátku tak, že část té skupiny ji nepřijala a teď dostala vhodnou záminku, jak to dát najevo. Mohlo to být i tak, že se k nim přidala, aniž o to stáli. Mnoho možností. Každopádně tohle nemá dobré řešení. Kdyby se pán rozešel a začal chodit s Norou, to by taky dělalo dusno, kdyby se rozešel a chodit spolu nezačali, tak tím tuplem, A kdyby začala Nora chodit s tou Anetou, to by teprve bylo tóčo. No a ten chlap je taky komik - klidně to hodí na ženskou, aby to "nějak" vyřešila za něj. A ještě tak "nenápadně" - pojď se mnou ven, musím ti něco říct to si ti ostatní opravdu nemohli nevšimnout. Velmi pochybuji, že by pomohlo je všechny obcházet a pracně vysvětlovat. Prostě to bylo hezké, a bylo toho dost, sbohem a šáteček, někde na vejletě Nora potká jinou partu a třeba to bude lepší.

helza 25. 2. 2020 | 11:41

@j66: V tom máš pravdu, je to fakt divné. Muž měl a má partu a pokud vím, tak se tam od dob jejich dospívání různé rozchody, výměny, zamilovanosti a odmilovanosti taky udály, aniž by to partu rozbilo. Možná je to tím, že ta skupina fungovala dávno před tím, než se k nim Nora přidala, nebyla s nimi dlouho (pouhé 2 roky), možná ji pořád brali tak trochu jako cizí element.

j66 25. 2. 2020 | 11:06

? Skupina lidí se stejnými zájmy se přestane bavit s jedním členem, protože další z nich se nevyrovnal s odmítnutím náklonosti?
Pochopila bych kdyby se jednalo o pubertáky, ale dospělí lidé ve 40-ti ?

helza 25. 2. 2020 | 09:41

Myslím si, že k takovým situacím v partách občas dochází. I když se Nora ničím neprovinila, bude se asi muset smířit se situací a vlastně to, že z party odešla, je nejlepším řešením. Protože otázka, co bude dál se vztahem Anety a Pavla, teď zůsalo pouze na těch dvou a ať se vyřeší jakkoliv, Nora už nebude do problému zatažena.
Je možné, že Pavel se "zakoukal" do Nory protože už, aniž si to uvědomoval, podvědomě hledal "převozníka", a možná i proto o tom Anetě řekl s (opět podvědomou) nadějí, že se naštve a sama ho "uvolní". Na druhé straně je tu ale zamilovaná Aneta, která pravděpodobně cítí, že se ji Pavel nějak vzdaluje, což v ní zákonitě probouzí ještě většší touhu. Pavel se ji ale nakonec může vzdálit natolik, že z té větší dálky uvidí situaci reálněji a pak sama Pavla opustí. Což by bylo podle mne rozumné, pokud jsem ovšem správně pochopila ten článek - totiž tak, že nejde o manželský vztah s dětmi, ale o zamilovanou dvojici.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle bude náročná v oblasti vztahů i financí. Máte pocit, že vám příbuzní nedůvěřují. Naopak oni jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme