Norská princezna radí, jak správně mluvit s anděly

21. 2. 2012
Norská princezna radí, jak správně mluvit s anděly
Princezna Martha Louise (40), která založila vlastní obchod s alternativní medicínou, vydala již druhou knihu o andělech. Čtenářům v ní radí, jak se nimi nejlépe mluvit.

"Všude kolem nás je nekonečné množství andělů, kteří nám chtějí pomoci. Kdykoliv a ve všech situacích. Jsou tu pro nás. A jsou skuteční," píše princezna v předmluvě ke knize "Tajemství andělů".

"V knize odhalujeme některá z jejich tajemství, abyste je mohli snáze kontaktovat. Andělé chtějí navázat spojení, ale je důležité vědět, jak fungují a jak se projevují," dodává.

Nová publikace je pokračováním knihy "Objevte svého anděla strážného", kterou princezna spolu s kolegyní Elisabeth Nordengovou vydala v roce 2009.

Martha Louise je jedinou dcerou norského krále Haralda V. a po svém bratrovi a jeho dětech je čtvrtou v pořadí následníků trůnu. V roce 2002 se však vzdala titulu princezny a s tím i většiny oficiálních povinností, aby se mohla věnovat svému soukromému životu a činnostem.

Jak uvádí agentura AFP, v její rodné zemi si z ní mnozí dělají legraci, protože prý založila "andělskou školu". Jí to ale zřejmě nevadí. Kritiku Martha Louise vítá, protože je prý dobře, že "žijeme ve svobodné zemi, kde si každý může říkat, co chce."

ČTĚTE TAKÉ:
Jak šel čas s Meryl Streep. Zůstala pořád krásná jako v mládí?

ČTĚTE TAKÉ:
Jak šel čas s Jane Seymour?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tyto květnové dny jsou pro vás inspirující a rozhodně se nebudete šetřit. Je pravda, že jste aktivní a činorodí, nicméně to s prací nepřehánějte. Najděte si chvíli na své příbuzné,…