Nová erotická rtěnka

4. 9. 2001
Nová erotická rtěnka
Rtěnka, která nahradí Viagru. Rtěnka, která vzbudí nové vášně. Stačí políbit partnera a ten bude v sedmém nebi.

Nová erotická rtěnka

Rtěnka, která nahradí Viagru. Rtěnka, která vzbudí nové vášně. Stačí políbit partnera a ten bude v sedmém nebi.

Krásná žena se silnou vrstvou rtěnKlepněte pro větší obrázek ky svádí šarmantního muže. Ten se stále zdráhá, ale s prvním polibkem jakoby pookřál a najednou se z něho stává téměř nadsamec. Po letmém polibku jakoby ho zasáhl Amorův šíp, stejně jako v reklamě na Corneto.

To není science-fiction, ale blízká budoucnost. Indičtí vědci objevili zajímavé schopnosti některých bylin, podobné účinkům Viagry. Látku z bylinek je možné přimíchat do rtěnky. Při polibku pak dochází k přenosu účinných látek na partnera. Podle vědců taková rtěnka povzbuzuje sexualitu a sensitivitu. Zlepšuje mozkovou aktivitu a snižuje únavu.

Vědci tuto rtěnku vyvinuli na základě starých receptur z dob vzniku Kámasútry. Rty jsou ideální místo pro vstřebání účinné látky a navíc jsou samy o sobě erotogenní zónou. Pokud se podaří rtěnku vyrábět průmyslově, bude to další výrazná konkurence Viagře. Podle předpokladů by se měla vyrábět zvlášň pro ženy a muže. Pro muže však bude bezbarvá, nebo v barvě kůže.

Polibek s takovou rtěnkou získá zcela novou dimenzi. Chtěly byste si jí, milé dámy, také vyzkoušet?

autor: Helena

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V kolektivu jste jako doma a snažíte se hned každému pomoci. Tato situace vám dodává energii a přináší ovoce. Nadřízený je nadšený a doufá, že se opět uplatníte na maximum. Úspěch a…

Nejčtenější články

Doporučujeme