Nová extra řasenka od Gabriella Salvete

17. 6. 2002
Nová extra řasenka od Gabriella Salvete
Extra řasenka s trojím účinkem - už nepotřebujete víc! Gabriella Salvete přichází na trh s revoluční řasenkou EXTRA PLUS MASCARA. Tato unikátní řasenka dosahuje najednou mnoha efektů.

Nová extra řasenka od Gabriella Salvete
Extra řasenka s trojím účinkem - už nepotřebujete víc!

Gabriella Salvete přichází na trh s revoluční řasenkou EXTRA PLUS MASCARA.

Tato unikátní řasenka dosahuje najednou mnoha efektů. Díky specielně vyvinutému hyperbolickému kartáčku a ve spojení s emulzí připravenou na základě originálních receptur dokáže řasy neuvěřitelně prodloužit a zhustit, natočit a nadzdvihnout.

Oči tak vypadají nádherně svěže, jasně, až romanticky otevřeně. Řasy vydrží dlouhou dobu natočené, krásně vykreslené.

V emulzi je navíc obsažen UV filtr, který chrání řasy před ultrafialovým zářením a vitamínový komplex pro jejich dokonalou výživu. Přírodní složky zajistí řasám pružnost a objem. Řasenku najdete na pultech v černém, hnědém a blankytně modrém odstínu.

Extra Plus Mascara - to je navíc řasenka ve velmi módním metalickém obalu, který je hitem světové dekorativní kosmetiky.

Prodloužit a zhustit, natočit a nadzdvihnout- s řasenkou od Gabriella Salvete už nepotřebujete víc. Je to jednoduché. A vydrží to.

Doporučená MO cena:  125,-Kč
Více informací naleznete na www.salvete.cz

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše intelektuální schopnosti jsou teď vskutku na vrcholu, jste skvělými organizátory a úspěšní budete i při veškerých jednáních, která povedete. Mars už bohužel tak úžasným kamarádem není…

Nejčtenější články

Články odjinud