Nová krémová barva pro vaše vlasy

14. 5. 2001
Nová krémová barva pro vaše vlasy
Milióny žen v Evropě si barví vlasy a pečuje o ně souběžně. A to díky barvám Poly Diadem od Schwarzkopf.

Nová krémová barva pro vaše vlasy

Milióny žen v Evropě si barví vlasy a pečuje o ně souběžně. A to díky barvám Poly Diadem od Schwarzkopf. Barvy Poly Diadem nabízejí především zaručený dlouhotrvající efekt barvení ve 20 brilantních odstínech, perfektní krytí šedin a více péče. Obsažená složka Color- Repair-Komplex zajistí velmi intenzivní barevný odstín a důkladnou péči o vlasovou strukturu. Spolu s provitamínem B5, který se přidává do barvy těsně před použitím, garantuje Color-Repair-Komplex dlouhotrvající a rovnoměrný barevný výsledek. Obsažené látky vlas regenerují a stávají se součástí vlasové struktury tak, aby byly vlasová barva i samotný vlas dlouhodobě chráněny. Provitamín B5 činí vlasy hebké, pružné a snadno rozčesatelné. Vlasy si udržují krásný lesk a celkově se rozzáří v syté barvy, jelikož jsou důkladně ošetřené. Patentovaná receptura s Color-Repair-Komplex zvyšuje také intenzitu barvy. Barvící látky intenzivněji pronikají do vlasů. Složka Color-Repair-Komplex rovnoměrně barví a ošetřuje, barvící látky zůstávají ve vlasech déle a tím pádem je celý účinek barvení delší a efektivnější. Dokonce i vlasy narušené nebo po trvalé ondulaci získají hebkost a hedvábný lesk.

Barvy Poly Diadem s Color-Repair-Komplex jsou nyní k dostání v obchodech ve 20 kouzelných odstínech v doporučené maloobchodní ceně 189,- Kč.

Zdroj: Schwarzkopf

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už ráno poznáte, že vstupujete do nejslabšího dubnového týdne. Budete se potýkat s mnoha problémy. Největší krizi prožíváte v partnerství, protože řešíte arogantní chování svého protějšku.…

Nejčtenější články

Doporučujeme