Nová MISS INTERNET 99

7. 12. 1999
5. prosince v Laterně Magice vyvrcholil již čtvrtý ročník soutěže o nejkrásnější dívku Internetu, Miss Internet 99. Letošní vítězkou soutěže, v níž krása, na rozdíl od ostatních Miss hraje pouze částečnou roli, se stala devatenáctiletá Jana Svobodová z Benešova.

Nová MISS INTERNET 99

Foto MISS Internet 5. prosince v Laterně Magice vyvrcholil již čtvrtý ročník soutěže o nejkrásnější dívku Internetu, Miss Internet 99. Letošní vítězkou soutěže, v níž krása, na rozdíl od ostatních Miss hraje pouze částečnou roli, se stala devatenáctiletá Jana Svobodová z Benešova. 
foto - 1. vicemiss Překvapením soutěže zcela jistě byla finalistka Kristína Pochmanová, která se do soutěže přihlásila i přesto, že by v jiných soutěžích �Miss� byla handicapovaná, neboň je vozíčkářka. Přesvědčila sebe i ostatní, že tato soutěž není pouze o kráse, a svým sympatickým projevem a znalostmi Internetu se dostala mezi ostatními soutěžícími dívkami velmi vysoko � získala titul Cybermiss (tedy prokázala nejlepší znalosti Internetu) a 1. Vicemiss soutěže.
foto - 2.vicemiss 2.vicemiss Internet redaktorka modeling serveru Petra Brejchová. 
Zaujala netradičním přednesem vlastní básně o Internetu. Oblečená v kabelech a telefonních šňůrách občas zapomínala 

Všechny finalistky obdržely věcné ceny od partnerů soutěže, od softwaru společnosti Microsoft dle vlastního výběru až po kosmetiku Lumene, hlavní cenou v soutěži byl notebook LEO 550 společnosti Conquest, 1. Vicemiss si pak odnesla laserovou tiskárnu Kyocera a dívka, která se umístila na třetím místě digitální fotoaparát Camedia 830 od společnosti Olympus.
Tato soutěž, v níž se kromě krásy klade důraz na znalost problematiky Internetu a inteligenci, běží celoročně na Internetu, na stránkách www.cybermiss.cz.

Celý finálový večer se nesl v příjemné a vtipné atmosféře. Během první části diváci v hledišti mohli posoudit jak finalistky ovládají práci na Internetu. Každá z nich představila svůj internetový úkol a odpověděla na odborný dotaz. V průběhu této části večera dívky nevystoupily ze své anonymity a je tedy nasnadě, že porota hodnotila objektivně pouze znalosti dívek.
V další části večera se finalistky představily svým krátkým vystoupením, aň už se jednalo o aerobic, moderní tanec, přednes vlastní básně o internetu či kouzelnické představení. Během večera byla zvolena i MISS sympatie, a to velice nezvyklým způsobem. Diváci věnovali každý své favoritce jednu růži. Nejvíce květin obdržela pražská studentka Českoslovanské akademie obchodní Michaela Kaplanová. 
Z porotců jmenujme například pana Ondřeje Neffa (vydavatele Neviditelného psa) , paní Milada Karasová (ředitelka agentury Czechoslovak models), zástupce firmy Microsoft, Expandia Banky a další.
Hezký závěr večera se postaral zakladatel soutěže pan Fikáček, který velice netradičním způsobem korunoval letošní MISS IINTERNET.

Odkazy na jiné články:

 

foto: www.cybermiss.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě jste měli o neděli jiné představy, ale nedá se nic dělat. Pokud žijete v partnerství a máte děti, vezměte je do přírody a věnujte se jim na sto procent. Věřte, že vám dodají síly…

Nejčtenější články

Doporučujeme