Nová MISS INTERNET 99

7. 12. 1999
5. prosince v Laterně Magice vyvrcholil již čtvrtý ročník soutěže o nejkrásnější dívku Internetu, Miss Internet 99. Letošní vítězkou soutěže, v níž krása, na rozdíl od ostatních Miss hraje pouze částečnou roli, se stala devatenáctiletá Jana Svobodová z Benešova.

Nová MISS INTERNET 99

Foto MISS Internet 5. prosince v Laterně Magice vyvrcholil již čtvrtý ročník soutěže o nejkrásnější dívku Internetu, Miss Internet 99. Letošní vítězkou soutěže, v níž krása, na rozdíl od ostatních Miss hraje pouze částečnou roli, se stala devatenáctiletá Jana Svobodová z Benešova. 
foto - 1. vicemiss Překvapením soutěže zcela jistě byla finalistka Kristína Pochmanová, která se do soutěže přihlásila i přesto, že by v jiných soutěžích �Miss� byla handicapovaná, neboň je vozíčkářka. Přesvědčila sebe i ostatní, že tato soutěž není pouze o kráse, a svým sympatickým projevem a znalostmi Internetu se dostala mezi ostatními soutěžícími dívkami velmi vysoko � získala titul Cybermiss (tedy prokázala nejlepší znalosti Internetu) a 1. Vicemiss soutěže.
foto - 2.vicemiss 2.vicemiss Internet redaktorka modeling serveru Petra Brejchová. 
Zaujala netradičním přednesem vlastní básně o Internetu. Oblečená v kabelech a telefonních šňůrách občas zapomínala 

Všechny finalistky obdržely věcné ceny od partnerů soutěže, od softwaru společnosti Microsoft dle vlastního výběru až po kosmetiku Lumene, hlavní cenou v soutěži byl notebook LEO 550 společnosti Conquest, 1. Vicemiss si pak odnesla laserovou tiskárnu Kyocera a dívka, která se umístila na třetím místě digitální fotoaparát Camedia 830 od společnosti Olympus.
Tato soutěž, v níž se kromě krásy klade důraz na znalost problematiky Internetu a inteligenci, běží celoročně na Internetu, na stránkách www.cybermiss.cz.

Celý finálový večer se nesl v příjemné a vtipné atmosféře. Během první části diváci v hledišti mohli posoudit jak finalistky ovládají práci na Internetu. Každá z nich představila svůj internetový úkol a odpověděla na odborný dotaz. V průběhu této části večera dívky nevystoupily ze své anonymity a je tedy nasnadě, že porota hodnotila objektivně pouze znalosti dívek.
V další části večera se finalistky představily svým krátkým vystoupením, aň už se jednalo o aerobic, moderní tanec, přednes vlastní básně o internetu či kouzelnické představení. Během večera byla zvolena i MISS sympatie, a to velice nezvyklým způsobem. Diváci věnovali každý své favoritce jednu růži. Nejvíce květin obdržela pražská studentka Českoslovanské akademie obchodní Michaela Kaplanová. 
Z porotců jmenujme například pana Ondřeje Neffa (vydavatele Neviditelného psa) , paní Milada Karasová (ředitelka agentury Czechoslovak models), zástupce firmy Microsoft, Expandia Banky a další.
Hezký závěr večera se postaral zakladatel soutěže pan Fikáček, který velice netradičním způsobem korunoval letošní MISS IINTERNET.

Odkazy na jiné články:

 

foto: www.cybermiss.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile přijdete na pracoviště, bez okolků se pustíte do plnění úkolů. Nadřízený je mile překvapený, protože doteď jste se jeho požadavkům spíše vyhýbali. Milé Rybičky, vše berete s…

Nejčtenější články

Doporučujeme