Nová módní značka v Praze

3. 8. 2001
Nová módní značka v Praze
Na polovinu září 2001 připravuje švédská oděvní společnost KappAhl otevření prvního značkového obchodu se stejnojmennou módou v České republice.

Nová módní značka v Praze
KappAhl připravuje otevření prvního obchodu v Praze

Na polovinu září 2001 připravuje švédská oděvní společnost KappAhl otevření prvního značkového obchodu se stejnojmennou módou v České republice. Tato prodejna o celkové rozloze 1000 m2 se bude nacházet v novém obchodním centru Nový Smíchov v Praze 5, které je v této chvíli ve fázi dostavby. Obchod na pražském Smíchově je první z deseti až patnácti plánovaných prodejen, jež společnost KappAhl hodlá vybudovat na území České republiky během následujících pěti let.

Společnost KappAhl je jedním z vedoucích maloobchodních řetězců s konfekcí ve Skandinávii. Její nabídka zahrnuje dámskou, pánskou a dětskou módu nejvyšší kvality a současných trendů. Celkem 270 obchodů nabízí oblečení značky KappAhl zákazníkům ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku a Polsku. Roční obrat za rok 2000 činil 3,9 miliard švédských korun, tzn.17 miliard Kč.

"Na podzim roku 2001 nabídne KappAhl pražským zákazníkům jedinečný výběr moderního oblečení pro formální příležitosti i volný čas. Výrobky značky KappAhl se zaměřují na kvalitní módní oblékání s cílem poskytnout zákazníkovi přidanou hodnotu nad rámec běžné konfekce", prozrazuje Kati Kosonen, Commercial Manager KappAhl. "Nadále vás budeme průběžně informovat."

 

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Snažíte ukořistit klid duši, ale nějak vám to nejde. Nyní plníte spíše potřeby jiných a sebe stavíte na druhou kolej. V rodině se něco děje, ale nemůžete na to přijít. Nestrachujte se,…

Nejčtenější články

Doporučujeme