Nová módní značka v Praze

3. 8. 2001
Nová módní značka v Praze
Na polovinu září 2001 připravuje švédská oděvní společnost KappAhl otevření prvního značkového obchodu se stejnojmennou módou v České republice.

Nová módní značka v Praze
KappAhl připravuje otevření prvního obchodu v Praze

Na polovinu září 2001 připravuje švédská oděvní společnost KappAhl otevření prvního značkového obchodu se stejnojmennou módou v České republice. Tato prodejna o celkové rozloze 1000 m2 se bude nacházet v novém obchodním centru Nový Smíchov v Praze 5, které je v této chvíli ve fázi dostavby. Obchod na pražském Smíchově je první z deseti až patnácti plánovaných prodejen, jež společnost KappAhl hodlá vybudovat na území České republiky během následujících pěti let.

Společnost KappAhl je jedním z vedoucích maloobchodních řetězců s konfekcí ve Skandinávii. Její nabídka zahrnuje dámskou, pánskou a dětskou módu nejvyšší kvality a současných trendů. Celkem 270 obchodů nabízí oblečení značky KappAhl zákazníkům ve Švédsku, Norsku, Finsku, Dánsku a Polsku. Roční obrat za rok 2000 činil 3,9 miliard švédských korun, tzn.17 miliard Kč.

"Na podzim roku 2001 nabídne KappAhl pražským zákazníkům jedinečný výběr moderního oblečení pro formální příležitosti i volný čas. Výrobky značky KappAhl se zaměřují na kvalitní módní oblékání s cílem poskytnout zákazníkovi přidanou hodnotu nad rámec běžné konfekce", prozrazuje Kati Kosonen, Commercial Manager KappAhl. "Nadále vás budeme průběžně informovat."

 

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte problém se svým dopravním prostředkem, tak už neodkládejte řešení. Je ten nejlepší čas pro větší opravu, prodej nebo koupi automobilu. Nesmíte se ale nechat opít rohlíkem.…

Nejčtenější články