Nová myčka nádobí Indesit Evolution

10. 10. 2001
Nová myčka nádobí Indesit Evolution
Nová myčka patří do evropské třídy A, která zaručuje nejlepší výsledky mytí při minimální spotřebě. Nové systémy mytí a předmývání dokáží maximálně využít kombinaci vody a mycího prostředku, takže myčka odstraní jakýkoli typ zašpinění a při standardní teplotě a běžném programu dosahuje optimálních výsledků.

Nová myčka nádobí Indesit Evolution
Špičková kvalita, efektivita a inovace pro snazší mytí nádobí

Společnost Merloni Elettrodomestici uvedla na trh novou myčk u nádobí Indesit Evolution. Od předchozích modelů se na první pohled liší digitálním displejem, zobrazujícím všechny potřebné informace. Díky nízké spotřebě a vysoké účinnosti splňuje náročná ekologická kriteria.

Nová myčka patří do evropské třídy A, která zaručuje nejlepší výsledky mytí při minimální spotřebě. Nové systémy mytí a předmývání dokáží maximálně využít kombinaci vody a mycího prostředku, takže myčka odstraní jakýkoli typ zašpinění a při standardní teplotě a běžném programu dosahuje optimálních výsledků. Díky nové konstrukci okruhu je voda přiváděna přímo k nádobí, čímž se dále snižuje spotřeba, zvyšuje efektivita a šetří elektrická energie.

Myčka Indesit Evolution nabízí celkem 7 mycích programů s teplotou od 40 do 70 0C. Ke speciálním programům patří intenzivní mytí, program pro čerstvě zašpiněné nádobí, oplachování teplou vodou či namáčení.
Pro bezpečné mytí vzácného skla a jiných křehkých kousků byl vyvinut program pro choulostivé nádobí. Elektronický systém řízení teploty zabraňuje náhlým změnám teplot a monitorovací systém tlaku vody zajišňuje šetrné mytí. Obě funkce zajišňují optimální průzračnost a lesk.
Při použití programu "Rychlé mytí 25 min." se nádobí umývá méně než půl hodiny, což dovoluje ušetřit až 70 % času, potřebného k normálnímu mycímu cyklu. Všechny informace se zobrazují na digitálním displeji.


ovládací panel a displej

Praktické funkce
Tlačítko "Odložený start" slouží k naprogramování startu mytí v průběhu následujících 24 hodin. Stačí naplnit myčku, nastavit program, vložit mycí prostředky a myčka ve zvolenou dobu sama zahájí práci.
Novinkou u myček značky Indesit je funkce "Poloviční náplň". Umožňuje naplnit nádobím buď jen horní, nebo jen dolní koš, a tak ušetřit vodu i elektrickou energii. Praktický klip/klap systém dovoluje koš snadno zvednout nebo naopak snížit, a to i pokud je zcela zaplněn nádobím. Užitečným vylepšením je také dělitelný koš na příbory s držadlem.

Systém Water stop zaručuje naprostou bezpečnost. Nová myčka Indesit Evolution je vybavena sadou elektronických senzorů, které hlídají únik vody z jakéhokoli místa zařízení. V případě úniku systém automaticky zastaví provoz myčky a přítok vody.
Nová myčka Indesit Evolution se vyrábí ve dvou provedeních - bílém (DE 74) a stříbrném (DE 74 SI). S rozměry 85 x 60 x 60 cm pojme 12 sad nádobí. Na českém trhu bude k dostání za doporučenou cenu 21 900 Kč (bez DPH).

zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska rozhodně ještě do ničeho neinvestujte, ale hned v pondělí se zaměřte na nové obchodní záměry. To už budete zcela v kondici. Neříkejte nic své rodině ani přátelům, jen si vše…

Nejčtenější články

Doporučujeme