Nova natočí Rafťáky

20. 4. 2005
Televize Nova se stala koproducentem nového českého filmu Rafťáci, který připravuje režisér megaúspěšného teenagerovského filmu Snowboarďáci Karel Janák.

Televize Nova pokračuje v nastoupeném trendu podpory českého filmu. Po koprodukcích snímků Příběhy obyčejného šílenství, Jak básníci neztrácejí naději, Kameňák 1, 2, 3, Non Plus Ultras, Pánská jízda, Z Pekla štěstí, Andělská tvář a dalších, a filmu Román pro ženy, který vznikl zcela v její produkci, se stala koproducentem a partnerem dalšího českého filmu.

Letní teenagerovskou komedii z prostředí adrenalinových sportů, plnou trapasů, zábavy a dobrodružství s názvem Rafťáci natočí režisér a scenárista megaúspěšných Snowboarďáků Karel Janák. Hlavní role Danyho a Filipa ztvární hvězdy Snowboarďáků Vojta Kotek a Jirka Mádl. Autoři mají zájem obsadit do rolí také Jiřího Langmajera a Veroniku Freimanovou, kteří si zahráli v legendárních Sněženkách a machrech.

„Rafťáci nebudou jen filmem pro teenagery, ale své si v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti mladického odvazu už jen stýská,“ slibuje scenárista a režisér Karel Janák.

V současné době se intenzivně pracuje na konečné verzi scénáře, hlavní castingy na neobsazené role proběhnou během května, natáčet by se mělo začít počátkem léta. Premiéru budou mít Rafťáci 9. března 2006.

zdroj: Tiskové odd. TV Nova

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste se více zajímat o stav svého bankovního účtu. Nebudete-li opatrní, brzo se dočkáte nepříjemného překvapení. Jestli chce rodina vyrazit na nákupy, dejte jí pevné limity, jinak se…

Nejčtenější články

Doporučujeme