Nová pohádka Zdeňka Trošky Čertova nevěsta brzy v kinech

13. 2. 2011
Nová pohádka Zdeňka Trošky Čertova nevěsta brzy v kinech
Práce na zbrusu nové pohádce režiséra Zdeňka Trošky Čertova nevěsta se blíží do finále. Premiéra je naplánována na 28. dubna.

Od první klapky v kouzelné přírodní lokalitě Židova strouha u Týna nad Vltavou uplynulo více než půl roku. Část práce zkušeného štábu uvidí diváci v kinech již od čtvrtku 10. února 2011 v podobě upoutávky k této výpravné pohádce, na celkový výsledek si budou muset všichni počkat až do dubna, kdy bude Čertova nevěsta uvedena do kin distributorem, společností Bontonfilm.

Těšit se můžeme nejen na romantický příběh s dobrým koncem, krásné lokality, úžasné a promyšlené kostýmy a masky, ale i filmové triky, bez kterých by se pohádka neobešla. Snímek je nabitý 195 vizuálními efekty, jejichž vlastní realizace trvala tři a půl měsíce.

V hlavních rolích pohádky Čertova nevěsta, příběhu vyprávějícím o lásce a odvaze, inspirovaným klasickou pohádkou Boženy Němcové Spravedlivý Bohumil, uvidíme například Sabinu Laurinovou, Františka Němce, Davida Suchařípu, Báru Munzarovou, Karla Zimu či Janu Andresíkovou. Ústřední dvojici si pak zahrají studenti pražské DAMU, Eva Josefíková a Václav Šanda.

ČTĚTE TAKÉ:
Milenka Mareše prohrála za půl hodiny šedesát tisíc!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Planetární konstelace prozrazují, že nyní mohou vaše náhodné pohnutky vykrystalizovat v příjemnou osudovou záležitost. Touto dobou můžete být silně přitahováni k protějšku, který disponuje…

Nejčtenější články

Články odjinud