Nová tvář Taizy 2002

14. 12. 2001
Nová tvář Taizy 2002
V pondělí 10. prosince 2001 proběhlo finále soutěže TAIZA FACE 2002. Odborná porota s čele s módním návrhářem couture salónu panem Osmany Laffitou vybrala dívku, která bude celý příští rok zosobňovat styl značky TAIZA.

Nová tvář Taizy
TAIZA FACE 2002


Dana Richterová předala pomyslnou korunku nové tváři Taiza Lence Černé.

V pondělí 10. prosince 2001 proběhlo finále soutěže TAIZA FACE 2002. Odborná porota s čele s módním návrhářem couture salónu panem Osmany Laffitou vybrala dívku, která bude celý příští rok zosobňovat styl značky TAIZA. Do soutěže se přihlásilo více než 200 dívek z celé České republiky, do semifinále postoupilo 25 slečen, které se v prostorách kláštera Sacre Couer utkaly o titul modelky módního domu Taiza.

Slavnostního večera, kterým provázela elegantní Elen Černá, se zúčastnily bezmála tři stovky hostů mezi nimiž nechyběli věrní zákazníci Taizy a celá řada osobností české kulturní scény. Porota, která měla přetěžký úkol vybrat z tolika krásných dívek tu nej, byla opravdu hvězdná. Vedle zástupců salónu o verdiktu rozhodl fotograf Robert Vano, zpěvačky Leona Machálková, Darina Rolincová a Světlana Nálepková a zpěvák chlapecké skupiny KAAMO Pavel Babič.

Finalistky soutěže se představily ve dvou přehlídkách. Netradičně program začínal promenádou v body, vrcholem se tak stala prezentace dívek ve večerních robách z dílny Osmanyho Laffity. Diváci tak zhlédly nejen krásné soutěžící, ale také průřez tvorbou návrháře, který svou velkou kariéru začal v roce 1999, kdy představil první kolekci pod jménem Taiza.

Motivací dívek získat titul Taiza modelka 2002 nebylo jen vyhrát soutěž, ale především výhody a povinnosti, které vítězce náleží. Je nám velikou ctí oznámit vám, že tváří Taiza pro rok 2002 se stala slečna s č. 3 - Lenka Černá z Prahy. Lenku nyní čeká rok plný cestování, již 20. prosinec se zúčastní slavnostního otevření nového butiku v Paříži, v lednu odletí prezentovat Taizu do New Yorku a na týden do Santiaga de Chille. V únoru představí novou kolekci v Madridu, Cairu, Miami a Paříži. Jako tvář módního domu Taiza se zúčastní veškerých módních přehlídek a showroomů po celém světě a její tvář se objeví na reklamních kampaní a v katalozích.


Promenáda vítězné trojice - (zleva: Lucie Maňásková, Lenka Černá, Eva Švindlová)

Na 2. a 3 místě se umístily Lucie Maňásková a Eva Švihelová. Také ony získávají roční smlouvu s Taizou, spolu s vítěznou Lenkou Černou budou prezentovat salón v Čechách i zahraničí.

Osmany Laffita se před finále soutěže rozhodl, že do stálého teamu modelek přizve všechny finalistky, neboň do jedné ztělesňují styl a vystříbenou eleganci, kterou se Taiza stále více proslavuje na mezinárodní scéně. Každá dívka, které se probojovala do úzkého finále, má možnost podepsat kontrakt s firmou a zastupovat tak po boku vítězné trojice dynamicky se rozrůstající módní značku.


V průběhu večera vystoupila chlapecká skupina KAAMO


Anděl, oblíbená postava letošní sezóny


Extravagantní zahájení módní přehlídky


Dívky se představily ve večerních šatech Osmanyho Laffity


V porotě zasedly také krásné zpěvačky Darina Rolincová a Leona Machálková.


Světlana Nálepková patří mezi vážené zákaznice salónu TAIZA, její retro píseň navodila tu správnou atmosféru


Dana Richterová, tvář Taizy 2001, Osmany Laffita a moderátorka večera Elen Černá, které to v šatech značky Taiza velice slušelo


Napětí vrcholí, která ze soutěžících získá vysněný titul?

zdroj, foto: www.taiza.com

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od kraje dubna jste středem zájmů díky kreativním a přínosným nápadům. Kolegové i vedoucí z vás mají radost a hrdě se k vašim myšlenkám obrací. Upevňujete si místo na horší časy, a ty…

Nejčtenější články

Doporučujeme