Nové knihy Haliny Pawlowské

9. 11. 2000
V reedici nakladatelství Motto vyšly dvě knihy Haliny Pawlowské. Jsou to knihy, které již dříve vyšly, ale pokud jste je nesehnali, nyní máte možnost mít zcela nové vydání.

Nové knihy Haliny Pawlowské

V reedici nakladatelství Motto vyšly dvě knihy Haliny Pawlowské. Jsou to knihy, které již dříve vyšly, ale pokud jste je nesehnali, nyní máte možnost mít zcela nové vydání.

 

První z nich je kniha: "Jak být šňastný. Dvanáct nemorálních rad"
Knížka plná lehkých poznatků, vyslechnutých osudů a rad, které si dávají kamarádky, kamarádi, rodiče, děti a známí. Neberte všechno, co je na papíře, moc vážně. Vážná slova na papíře mají totiž skutečnou vážnost jen tehdy, když jde o petice, o závěň a o smlouvy...
Najdete zde například rady na dovolenou:

  • Nejezděte nikdy s nikým, kdo nemá peníze.
  • Nikdy nejezděte s cizími dětmi
  • Nejezděte s nikým, na koho chcete udělat dojem
  • Než odjedete na dovolenou, dobře zvažte, jestli radši nemáte zůstat doma !
  •  

Knihu můžete koupit i u nás na Dámě za 139,- Kč + poštovné.

 

 

Další vydaná kniha má název "Hroši nepláčou"
Jde o sbírku známých i neznámých povídek a fejetonů s podtitulem 

 

Hroši nepláčou
Těm je všechno fuk
Pod svou hroší kůží
Mají jenom tuk

 

Na začátku knihy Halina píše: "Všechno, co se vám bude zdát amorální, jsem si vymyslela. Všechno, co se vám bude zdát ušlechtilé, se týká mě ..."

Ukázka:


Jsem v Praze. Hodně čtu. Například tohle: Pan B. se vykoupal v pražském bazénu a umřel, protože tam s ním plavali východoasijští bičíkovci. Nebo tohle: V Americe je nový druh nenápadného moskyta. Když se do vás zakousne, tak do tří dnů vydechnete naposled.
Už týden jsem neopustila byt. Nejím tučná jídla (cholesterol !), vyhýbám se červenému masu (šílené krávy !), když se miluji, požaduji kondom (AIDS !). Pořád mám zapnuté rádio i televizi. Netrpělivě čekám na oficiální lékařský pokyn. Bude znít prostě: LIDI ! NECHOĎTE VEN !


Knihu "Hroši nepláčou" si také můžete u nás objednat za 139,- Kč + poštovné.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V práci stále dumáte nad tím, co by pro vás bylo nejlepší. Vzhledem k tomu, že jste podnikaví, tak se vám nakonec podaří přijít na ideální východisko. Před šéfem se ukazujete v tom…

Nejčtenější články

Doporučujeme