Nové rty

30. 3. 2009
Nové rty
Jaro je pomyslným začátkem, kdy se rodí vše nové, krásné a stejně tak to je i s ženskou krásou, která s prvními slunečními paprsky rozkvétá jako květina. I malá změna dokáže hotové zázraky. Zkuste začít u pusy.

Novinek na trhu je opravdu spousta a rozhodně stojí za pozornost. Hlavním tématem je v případě zkrášlovadel rtů jemnost, decentnost a péče.

Jarní kolekce se u Armani nese v přirozeném, lehkém a svůdně nevinném vzhledu. Tomu odpovídají i rtěnky nesoucí jméno slavného návrháře. Kolekce Sheer Collection nabízí přepychové, nahé, harmonicky sladěné tóny průsvitných odstínů, přirozeně splývající s pletí.

Výjimečná paleta tlumených až sytých rtěnek, pro jejichž vznik posloužily jako inspirace odlišné nuance světla v průběhu dne, od úsvitu do soumraku, od odstínů béžového svítání, jemné světle růžové, korálové, růžovofialové po svůdnou a jasnou růžovou barvu soumraku.

Jas složek Armani Sheer byl doveden k dokonalosti s pomocí jedinečné směsi pigmentů a perleti. Armani Sheers díky ní odhalují a odrážejí přirozenou barvu rtů. Kombinace olejů pro zářivý vzhled, lehkého polymeru Microfil a vybraných vosků zaručuje zářivou, hedvábně jemnou texturu, která s lehkostí splývá po rtech.

Bitten Lips, nebo-li skousnuté rty, hrají hlavní roli u francouzské značky Lancôme. Tajemství spočívá v naprosto přirozeném a neskutečně svůdném vzhledu, kdy pusa září dlouhotrvajícím leskem. Výrazně živý přístup k nahému líčení rtů je inspirovaný okouzlujícím gestem, při kterém si žena zuby jemně kousne do rtů, aby oživila a rozjasnila jejich barvu bez použití rtěnky.

Odstíny dokonale reprodukují svůdný efekt skousnutých rtů a zkrášlují tak každý odstín pleti.

V kolekci Bitten Lips se rtěnka Color Fever představuje ve čtyřech nových odstínech, které čerpají inspiraci z krásy přirozené barvy rtů… Čtyři bohaté, světlem prodchnuté béžové v přirozeném odstínu. Lancôme přepracoval legendární design Color Fever do limitované edice kolekce Bitten Lips: víčko je zdobeno obrázkem růže a je tím pádem odrazem emblému značky Lancôme, v tomto případě v béžovém odstínu.

Každá žena ocení multifunkční výrobek, a nejinak tomu je i v případě kosmetiky. Jako odpověď na toto přání přináší L'Oreál Paris novinku z řady rtěnek Color Riche. Color Riche Shine Gelée obsahuje dvě přírodní složky pro výživu a hydrataci, mateří kašičku a bambucké máslo. Toto složení tak funguje nejen jako zkrášlující rtěnka, ale také jako výživný balzám.

Jak známo, mateří kašička je velmi výživná látka, kterou včely využívají ke krmení mladých včel, v případě včelích královen je to dokonce strava celoživotní. Obsahuje proteiny, aminokyseliny, glycidy, minerály, lipidy a vitamíny. Podporuje aktivitu buněk.

Color Riche Shine Gelée obsahuje křišťálově čistý polymer, který vytváří velmi jemnou síť částeček tisíckrát menších než částečky vosku. Proto je textura rtěnky čirá a lesklá jako želé. V nabídce najdete 12 zářivých odstínů.

To, že i již skvělé věci lze vylepšit, dokazuje nová kolekce barev na rty od Oriflame. Oblíbená značka přírodní kosmetiky rozšiřuje své portfolio linie Giordani Gold o odstíny inspirované jarem. Rtěnky Paradise připomínají hřejivé sluneční paprsky teplého jarního dne.

Rtěnka v šesti atraktivních barvách nadchne krásným leskem a luxusním pečujícím složením. Receptura obsahuje technologii perleťových pigmentů, která rozzáří rty, a kombinaci složek pro hydrataci a potlačení známek stárnutí pleti.

I zde nechybí přírodní složky hýčkající pleť. Rtěnka obsahuje olej ze šípkových semínek a řepky pro maximální výživu a hydrataci.

Úžasnou novinku najdete nyní v katalogu kosmetiky Avon. Pokud toužíte po bělejším a zářivějším úsměvu, zapomeňte na nejrůznější zubní pasty a sáhněte po novém lesku na rty Brilliant Shine.

S tímto leskem se díky optickému klamu zdají zuby bělejší během jedné vteřiny a zároveň se rty zahalí do sexy vysokého lesku v některé z pětice nabízených barev. A pomyslnou třešničkou na dortu je svěží mátová příchuť.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zásluhou Marsu disponujete velkým energetickým nábojem, takže vás vydělávání finančních prostředků nestojí až tolik námahy jako jindy. Váš úsudek je vskutku vynikající, takže ihned…

Nejčtenější články

Články odjinud