Nové Wellness centrum na Kačerově

6. 3. 2002
Nové Wellness centrum na Kačerově
Aktivní i pasivní relaxace, péče o tělo i duši a prvky východních ozdravných technik zde tvoří komplex radostí, ze kterých si určitě vyberete. Sauna, masáže - klasické, reflexní, thajské, shiatsu�, pedikúra, manikúra, přírodní kosmetika a další příjemnosti jsou na programu zdejších služeb.

Nové Wellness centrum na Kačerově

V příjemném rodinném prostředí renovované vily, 5 min. od metra Kačerov je otevřeno útulné Wellness centrum-ETERNA.
Aktivní i pasivní relaxace, péče o tělo i duši a prvky východních ozdravných technik zde tvoří komplex radostí, ze kterých si určitě vyberete.
Sauna, masáže - klasické, reflexní, thajské, shiatsu�, pedikúra, manikúra, přírodní kosmetika a další příjemnosti jsou na programu zdejších služeb.

Co se týče aktivní relaxace a "dobití energie" - můžete zkusit taoistické, tibetské, japonské a čínské techniky- např.: Thai-ji a Tchi-kung, apod.
Pro celkové zklidnění, šetrné protažení zkrácených svalů, kloubů a páteře, zlepšení dýchání, permanentní formování postavy, ale i nalezení vnitřní krásy vám dopomůže Yoga a její další formy /power-yoga, fitness-joga/, která se zde praktikuje každý den.

Jestliže si přejete jen tak posedět a pohovořit s přáteli, můžete tak učinit v útulné čajovně, která je hned v přízemí centra ETERNA.
Zde budou probíhat i další doprovodné akce - různé přednášky např.o astrologii, numerologii, o vegetariánství�a tak dále.

Prostě a jednoduše - wellness centrum ETERNA se určitě vyplatí navštívit!
A kde se nalézá?
Adresa je : Na záhonech 24, Praha 4 , tel.: 41 48 04 79 - recepce, mobil 0602 149679, 0777 149679.
Z metra Kačerov jdete pěšky 5 min. směr Spořilov /depo Kačerov/, autem odbočíte pod dálničním nadjezdem /viaduktem/ u Kačerova - směrem na Spořilov a jste tam.
Tak příjemný a odpočinkový zážitek ve wellness ETERNA !

autor: Richard Holický
poradna Jóga a okolí

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na mysl vám jdou nezbednosti, na něž byste měli šmahem zapomenout. Není vám dobrá klidná nálada na pracovišti? Raději do nikoho nešprtejte, však on by vám to vrátil i s úroky. Jinak se…

Nejčtenější články

Doporučujeme