Nové Wellness centrum na Kačerově

6. 3. 2002
Nové Wellness centrum na Kačerově
Aktivní i pasivní relaxace, péče o tělo i duši a prvky východních ozdravných technik zde tvoří komplex radostí, ze kterých si určitě vyberete. Sauna, masáže - klasické, reflexní, thajské, shiatsu�, pedikúra, manikúra, přírodní kosmetika a další příjemnosti jsou na programu zdejších služeb.

Nové Wellness centrum na Kačerově

V příjemném rodinném prostředí renovované vily, 5 min. od metra Kačerov je otevřeno útulné Wellness centrum-ETERNA.
Aktivní i pasivní relaxace, péče o tělo i duši a prvky východních ozdravných technik zde tvoří komplex radostí, ze kterých si určitě vyberete.
Sauna, masáže - klasické, reflexní, thajské, shiatsu�, pedikúra, manikúra, přírodní kosmetika a další příjemnosti jsou na programu zdejších služeb.

Co se týče aktivní relaxace a "dobití energie" - můžete zkusit taoistické, tibetské, japonské a čínské techniky- např.: Thai-ji a Tchi-kung, apod.
Pro celkové zklidnění, šetrné protažení zkrácených svalů, kloubů a páteře, zlepšení dýchání, permanentní formování postavy, ale i nalezení vnitřní krásy vám dopomůže Yoga a její další formy /power-yoga, fitness-joga/, která se zde praktikuje každý den.

Jestliže si přejete jen tak posedět a pohovořit s přáteli, můžete tak učinit v útulné čajovně, která je hned v přízemí centra ETERNA.
Zde budou probíhat i další doprovodné akce - různé přednášky např.o astrologii, numerologii, o vegetariánství�a tak dále.

Prostě a jednoduše - wellness centrum ETERNA se určitě vyplatí navštívit!
A kde se nalézá?
Adresa je : Na záhonech 24, Praha 4 , tel.: 41 48 04 79 - recepce, mobil 0602 149679, 0777 149679.
Z metra Kačerov jdete pěšky 5 min. směr Spořilov /depo Kačerov/, autem odbočíte pod dálničním nadjezdem /viaduktem/ u Kačerova - směrem na Spořilov a jste tam.
Tak příjemný a odpočinkový zážitek ve wellness ETERNA !

autor: Richard Holický
poradna Jóga a okolí

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dostáváte se do lepší nálady a přestáváte na věci tlačit. Pokud si nebudete brát všechno osobně, ještě se v práci vyznamenáte. Do ničeho nešťourejte a nechte si každého dělat, co chce. Jen…

Nejčtenější články

Doporučujeme