Novou tváří Taizy je studentka psychologie

23. 9. 2002
Novou tváří Taizy je studentka psychologie
Ve čtvrtek 19.9. proběhlo v pražském Veletržním paláci finále soutěže TAIZA FACE 2003. Vítězkou se stala 25letá studentka psychologie Eva Veveričiková z Bratislavy.

Novou tváří Taizy je studentka psychologie

Klepněte pro větší obrázek Ve čtvrtek 19.9. proběhlo v pražském Veletržním paláci finále soutěže TAIZA FACE 2003. Vítězkou se stala 25letá studentka psychologie Eva Veveričiková z Bratislavy.

Do soutěže se přihlásilo téměř 600 dívek z České a Slovenské republiky. Návrhář Osmany Laffita a fotograf Robert Vano společně vybrali 20 finalistek. Těmto dívkám se otvírá cesta do světa velkého modelingu, modelky z TAIZA models

pracují po celém světě - fotí, dělají módní přehlídky i natáčí pro televizi.

Soutěžního večera se účastnila řada známých osobností. členy poroty, které předsedala princezna Marina de Bourbon, byli Kateřina Brožová, topmodelka Adriana Sklenaříková Karembeu, dvorní návrhář Taizy Osmany Laffita, fotograf Robert Vano, ředitel televize Prima Dr. Martin Dvořák a prezident společnosti Eurexa (zakladatel značky TAIZA) Philippe Cam.

Večerem provázela trojice moderátorů Karel Šíp, Tina Pletánková a Lenka Černá, která se v loňském roce stala Taiza Face 2002.

Klepněte pro větší obrázek
moderátoři Tina Pletánková, Karel Šíp a Lenka Černá

Příjemným zpestřením večera bylo vystoupení Kateřiny Brožové, Báry Basikové, Bohuše Matuše a skupin Black Milk, Tatu a Boney M.

Klepněte pro větší obrázek
děvčata ze skupiny Tatu

Taiza nehledala pouze modelku, ale i vhodnou dívku pro reprezentaci módního domu Taiza ve světě. Proto byl také kladen velký důraz na znalost angličtiny.

Klepněte pro větší obrázek
Karel Šíp a Osmany Laffita při rozhovoru

Finalistky během večera absolvovaly promenádu v plavkách, ve společenských šatech a také pohovor s Karlem Šípem. Toho totiž zajímalo, co by si každá z nich vzala s sebou na pustý ostrov. Děvčata překvapivě preferovala mobilní telefony, ačkoli na pustém ostrově bude jen ztěží signál, o elektřině ani nemluvě. Vítězka Eva Veveričiková by se spokojila s knihou o psychologii, s přítelem a psem. Na druhém místě se umístila 21letá Tereza Pavlíková z Prahy a třetí vyvolenou dívkou se stala teprve šestnáctiletá Andrea Chaloupková z Jihlavy. Vítězku čeká exklusivní smlouva s agenturou Taiza models, získala také dovolenou na jachtě v Karibiku, diamantový šperk, hodinky Omega, kosmetiku a audiotechniku.

Klepněte pro větší obrázek
vítězky Tereza Pavlíková, Eva Veveričiková a Andrea Chalouková

O tváři Taiza Face 2003 nerozhodovala pouze odborná porota, tuto možnost měly i čtenářky internetových portálů Dáma.cz a Woman.sk. Výsledkem jejich hlasování byl titul Taiza Internet Face 2003. Přehled všech dívek, kterým jste mohli dávat hlas najdete zde. Titul Taiza Internet Face 2003 získala na základě vašeho hlasování Tereza Pavlíková z Prahy - studentka Literární akademie J. Škvoreckého, která zároveň obsadila druhé místo.

Klepněte pro větší obrázek
Taiza Internet Face 2003 Tereza Pavlíková

Záznam soutěže Taiza Face 2003 můžete shlédnout v úterý 24.9. ve 21.10 hod. na Primě.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Urychleně si rozmyslete, co vlastně chcete. Hvězdy vám přejí hodně štěstí v nové práci, ale rovněž otevírají nové možnosti. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Jste úspěšní. Pozadu…

Nejčtenější články

Doporučujeme