Nový exklusivní kadeřnický salon v centru Prahy

Nový exklusivní kadeřnický salon v centru Prahy

Neuznáváte všednost ale originalitu ve stylu, která vám je vlastní? Právě pro ty z vás je určen nový exklusivní kadeřnický salon v Králodvorské ulici v Praze 1, který v prosinci minulého roku otevřela Petra Měchurová.

Nový exklusivní kadeřnický salon v centru Prahy

Neuznáváte všednost ale originalitu ve stylu, která vám je vlastní?
Právě pro ty z vás je určen nový exklusivní kadeřnický salon v Králodvorské ulici v Praze 1, který v prosinci minulého roku otevřela Petra Měchurová, naše současná kadeřnická špička a dvojnásobná mistryně České republiky v účesové tvorbě. Slavnostnímu přestřižení pásky asistovala i řada známých osobností v čele se zpěvačkou Petrou Černockou. Pod značkou petra měchurová - HAIR DESIGN se skrývá profesionální tým kadeřníků a hairstylistů, kteří vyhoví i té nejnáročnější klientele.

Exklusivním partnerem salonu je značka L´OREAL, a to řady L´OREAL PROFESSIONEL a KÉRASTASE. Spojením obou značek, tak vznikla kombinace originality luxusu, která je tu, aby vás hýčkala. Na ploše 60m2 se o vás postará vyškolený tým kadeřníků v čele s Petrou Měchurovou. Hlavním profesním krédem Petry je osobitost, individuální přístup a rozvíjení stylu zákazníka v duchu současných světových trendů.

"Nádherné vlasy byly vždy symbolem půvabu, zdraví a smyslnosti. Dobrý střih a jednoduchá úprava, zvláštnost a odlišnost je symbolem individuality. Vzhled vlasů je známkou životní energie a vitality. Možnost osobitého přístupu ke klientům a posun o krok kupředu v mé profesi, mne vedly k tomu, že dnes otevírám svůj první salon pod vlastní značkou. Bude mi potěšením představit veřejnosti naše služby a těším se na splnění přání mých budoucích zákazníků�, dodává majitelka.

Touha odrazit své myšlenky ve výrazu salonu vedla Petru Měchurovou k tomu, že požádala o spolupráci jednoho z předních současných architektů. Autor interiéru a designu salonu je akad.arch. Adam Slabý:

 � Petřina čistota stylu, propojení elegance s osobitostí a důraz na detail mě inspirovaly k tomu, že jsem vytvořil nejen celkový koncept ale i originální design každého jednotlivého prvku v salonu."

Mezi materiály použité v salonu patří exotická dřevina Zebrano, bambus, chrom a v neposlední řadě také sklo. V kombinaci s barevností interiéru podtrhují celkovou atmosféru prostoru. Propojením klasického stylu s moderním designem tak vznikl dynamický a funkční prostor, kterému dominuje smyslná červená v kombinaci se smetanově bílou.

Zdroj a foto: Milan Dočkal, Petra Měchurová - HAIR DESIGN

Doporučujeme

Články odjinud