Nový James Bond míří do kin: Který představitel agenta 007 je nejvíc sexy?

30. 9. 2021
Právě dnes 30. září 2021 má v českých kinech premiéru zatím poslední bondovka s názvem Není čas zemřít. V roli Agenta 007 se naposledy představí britský herec Daniel Craig, který hrál i v předchozích čtyřech dílech. Kterého představitele Jamese Bonda jste si oblíbila nejvíc?

Sean Connery

Herec Sean Connery se v roli Jamese Bonda objevil hned šestkrát, a to v epizodách: Dr. No, Srdečné pozdravy z Ruska, Goldfinger, Thunderball, Žiješ jenom dvakrát a Diamanty jsou věčné. Charismatický Skot byl první, kdo se role Agenta 007 zhostil a pro jeho následovníky nebylo lehké se mu vyrovnat. Stejně jako James Bond ve službách Jejího Veličenstva sloužil i Connery kdysi u královského námořnictva, a tak měl k roli velmi blízko. Byl navíc považován za ztělesnění mužského ideálu a mnozí ho dodnes považují za nejlepšího představitele Jamese Bonda.

Jak by to vypadalo, kdyby James Bond byl žena? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemností, které na vás čekají, a dočkáte se zadostiučinění. I když nejde všechno podle plánu, máte velké ambice a sny, a ty si chcete za každou cenu vyplnit! Nevěřte…

Nejčtenější články

Doporučujeme