Nový luxus do vany i do života

25. 4. 2001
Nový luxus do vany i do života
Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci.

Nový luxus do vany i do života

Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci. Kdo má doma vanu, může nyní kdykoliv začít svůj program získávání lepší fyzické formy, energie a dobré nálady, jednoduše program Wellness. Nové koupelové pěny Fa s přísadami, které působí příznivě na pleň, učiní z vaší koupele opravdový koupelový zážitek.

Nové revitalizační pěny do koupele Fa v sobě obsahují zvláčňující látku Lamesoft. Ta díky lipidům pomáhá udržovat elasticitu kůže a zároveň ji činí hebkou a jemnou na dotek. Navíc vám nové stimulační vůně dodají dokonalý pocit harmonie: lehké, transparentní, revitalizační kompozice vůní ve variaci Fa Sea Extract, Fa Green Tea Jasmine, Fa Orange Blossom oživují tělo i duši a nabízejí dokonalé uvolnění.

ˇ Pěna do koupele Fa Sea Extract
Relaxační vůně pěny Fa Sea Extract vykouzlí ve vaně relaxační a revitalizující aroma a postará se o nádherný pocit svěžesti

ˇ Pěna do koupele Fa Green Tea Jasmine
Esence ze zeleného čaje a z jemných květů jasmínu vás vzpruží a obdaří vaše tělo i ducha novou energií

ˇ Pěna do koupele Fa Orange Blossom
Kombinací výjimečné esence pomerančů, grapefruitu a mandarinek získáte pocit příjemné pohody a luxusu

Od září 2000 můžete tyto pěny do koupele Fa Wellness obdržet na prodejních pultech. Jejich doporučená cena je 99 Kč.

Zdroj: Henkel

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Není divu, že hledáte kýžený majáček, který by vám pomohl na trnité cestě za láskou. Vše, co je pro vás obtížné, má na svědomí Venuše, která se k vám otáčí zády a působí disharmonii mezi…

Nejčtenější články

Články odjinud