Nový luxus do vany i do života

25. 4. 2001
Nový luxus do vany i do života
Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci.

Nový luxus do vany i do života

Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci. Kdo má doma vanu, může nyní kdykoliv začít svůj program získávání lepší fyzické formy, energie a dobré nálady, jednoduše program Wellness. Nové koupelové pěny Fa s přísadami, které působí příznivě na pleň, učiní z vaší koupele opravdový koupelový zážitek.

Nové revitalizační pěny do koupele Fa v sobě obsahují zvláčňující látku Lamesoft. Ta díky lipidům pomáhá udržovat elasticitu kůže a zároveň ji činí hebkou a jemnou na dotek. Navíc vám nové stimulační vůně dodají dokonalý pocit harmonie: lehké, transparentní, revitalizační kompozice vůní ve variaci Fa Sea Extract, Fa Green Tea Jasmine, Fa Orange Blossom oživují tělo i duši a nabízejí dokonalé uvolnění.

ˇ Pěna do koupele Fa Sea Extract
Relaxační vůně pěny Fa Sea Extract vykouzlí ve vaně relaxační a revitalizující aroma a postará se o nádherný pocit svěžesti

ˇ Pěna do koupele Fa Green Tea Jasmine
Esence ze zeleného čaje a z jemných květů jasmínu vás vzpruží a obdaří vaše tělo i ducha novou energií

ˇ Pěna do koupele Fa Orange Blossom
Kombinací výjimečné esence pomerančů, grapefruitu a mandarinek získáte pocit příjemné pohody a luxusu

Od září 2000 můžete tyto pěny do koupele Fa Wellness obdržet na prodejních pultech. Jejich doporučená cena je 99 Kč.

Zdroj: Henkel

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vyrazíte-li dnes na výlet, potkáte na něm super protějšek. O takovém úlovku jste dávno snili, a tak se do něj ihned zamilujete. Rodinný život přeje šťastným okamžikům. Dopřejte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme