Nový luxus do vany i do života

28. 3. 2001
Nový luxus do vany i do života
Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci.

Nový luxus do vany i do života
Pěny do koupele Fa Wellness System

Snad nikdy nemají okamžiky relaxace takovou cenu a význam, jako v čase stresu. Každá taková intenzivně prožitá chvíle, během které se cítíme dobře, je ideálním protipólem k ruchu všedního dne, přináší novou sílu a inspiraci. Nové pěny do koupele Fa Wellness System s jedinečnými přísadami, které působí příznivě na pokožku, učiní z vaší koupele opravdový zážitek. Vytvořte si ve vaně vlastní oázu klidu Wellness, a to s novými pěnami do koupele Fa Wellness System!

Každý si může dovolit závan luxusu

Samotné ponoření do horké, voňavé lázně je požitek. S novými pěnami do koupele Fa Wellness System se koupání stane opravdu nepřekonatelné.

Nové pěny do koupele Fa Wellness System obsahují zvlhčující složku Lamesoft, která pomáhá udržovat elasticitu kůže a zároveň ji činí hebkou a jemnou na dotek. Nové aromatické vůně přispívají k celkové relaxaci a umožňují znovu načerpat novou energii.

Tři nové, atraktivní vůně se ve vaně okamžitě postarají o uvolnění a navození pocitu harmonie:

  • Pěna do koupele Fa Sea Extract
    Jedinečná vůně pěny Fa Sea Extract vykouzlí ve vaně relaxační a revitalizující aroma a postará se o nádherný pocit svěžesti
  • Pěna do koupele Fa Green Tea Jasmine
    Esence ze zeleného čaje a z jemných květů jasmínu vás vzpruží a obdaří vaše tělo i ducha novou energií
  • Pěna do koupele Fa Orange Blossom
    Kombinací výjimečné esence pomerančů, grapefruitu a mandarinek získáte pocit příjemné pohody a uvolnění

Od ledna 2001 můžete tyto pěny do koupele Fa Wellness System zakoupit na prodejních pultech. Jejich doporučená cena je 99 Kč.
Proměňte vaši koupelnu pomocí energické a příjemné svěžesti pěn do koupele Fa Wellness System na svět pohody a harmonie!

zdroj: Henkel,  Eklektik Porter Novelli

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přesvědčili jste šéfa o tom, že za všechny kiksy a přešlapy vlastně ani nemůžete a jste na pokraji sil. Snad se vám udělá po víkendu lépe. S kariérou to nevypadá dobře. Do toho ještě…

Nejčtenější články

Doporučujeme