O co se hraje v soutěži Maminka roku? Přihlaste sebe, setru nebo dceru!

18. 4. 2020
Finalistky Maminky roku budou v závěru soutěže hrát o ceny v celkové hodnotě osm set tisíc korun. Přečtěte si článek a podívejte se do galerie, o co všechno se soutěží.

Finalistky Maminky roku budou v závěru soutěže hrát o ceny v celkové hodnotě osm set tisíc korun. Přečtěte si článek, podívejte se do galerie, o co všechno se soutěží.

Vyhlašujeme již 3. ročník výjimečné soutěže plné dojemných, silných i inspirativních příběhů. Znáte ve svém okolí maminku, která by mohla na titul aspirovat? Myslíte, že byste si tento titul zasloužila vy sama? Přihlaste se a můžete vyhrát skvělé ceny v celkové hodnotě 800 000 korun.

O jaké ceny se hraje? Tady je stručný přehled

Vítězka kategorie MAMINKA HRDINKA získá:

- ateliérové profi focení celé rodiny s kompletním stylingem a make-upem

Vítězka kategorie MAMINKA PODNIKATELKA získá:

- inzertní prostor v rozsahu 2x 1/1 strany v časopise maminka k propagaci své značky a podnikání, které je popsáno v jejím soutěžním příběhu

Vítězka kategorie MAMINKA BLOGERKA získá:

- možnost redakčně spolupracovat minimálně na dobu jednoho roku s naší redakcí, tedy možnost uveřejnit své články na webu maminka.cz a sociálních sítích.

Absolutní vítězka MAMINKA ROKU navíc získá:

- POBYT v luxusním baby friendly hotelu Dachsteinkönig v hodnotě 70000 Kč
- Půjčení vozu TOYOTA – NA JEDEN TÝDEN v hodnotě 18 000 Kč
- Balíček a voucher HAMI v celkové hodnotě cena 7 000 Kč
- Voucher na nákup hraček MATTEL v celkové hodnotě 10.000 Kč
- Voucher na nákup oblečení Marks and Spencer v celkové hodnotě 5.000 Kč

A to není zdaleka všechno: Přehled všech cen najdete PODROBNĚ zde v pravidlech soutěže MAMINKA ROKU

Některé věci teď dělat nemůžeme, ale některé ano. Některé dokonce dělat musíme i nadále v míře mnohem větší než obvykle – starat se celé dny o děti včetně školáků, pomáhat seniorům s nákupy, myslet na to, jak uchránit naši rodinu před nákazou koronavirem.

I tady se ukáže, jak skvělé jsme, jak skvělé jsou mnohé z vás – i proto vyhlašujeme další ročník soutěže Maminka roku – všechny potřebné informace najdete na webu soutěže ZDE.

My doufáme, že to zase bude krásné a dojemné, jako předchozí dva ročníky. Pamatujete? Tady připomínáme článek s nejsilnějšími momenty ze soutěže Maminka roku 2019  k přečtení ZDE.

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích: Krom celkové vítězky hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2020 můžete on line TADY. Můžete si to ještě rozmyslet. Přihlašování běží až do 27. dubna 2020. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od nového vztahu si mnohé slibujete, a proto splníte své lásce, co jí na očích uvidíte. Jen si dávejte pozor na to, ať to nepřeženete. Nakonec by vám zbyly oči pro pláč. Románek je čerstvý…

Nejčtenější články

Doporučujeme