O korunku se prát nebudu, uklidňuje Miss Lutovská svou nástupkyni

19. 3. 2010
O korunku se prát nebudu, uklidňuje Miss Lutovská svou nástupkyni
Již zítra (20. 3.) předá úřadující Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26) korunku jedné z dvanácti nových finalistek. Na své roční úřadování vzpomíná v dobrém a je spokojená. Nic by prý neměnila.

"Nijak konec svého kralování neprožívám. V podstatě to beru tak, že rok je za mnou, přijde další dívka a dostane stejnou možnost, jako jsem dostala já. Přeji jí to," svěřila se modelka Korzu s tím, že každá výhra ale znamená i boj.

"Sice se jí otevřou nové možnosti, ale závisí jen na ní, jak jich využije. Já jí tu korunku ráda dám, nebudu se o ni prát. Ten rok jsem totiž maximálně zužitkovala, nemám důvod chtít víc," tvrdí spokojeně.

Ivetě se pracovní nabídky jen hrnou. Nedávno nafotila katalog pro jednu módní značku, chodí spousty přehlídek a neustále cestuje: "Nemůžu si na nic stěžovat. Díky České Miss jsem toho opravdu hodně získala. Byla jsem na Bahamách, dvakrát v Keni, v Tokiu, zažila jsem spoustu neobvyklých setkání a zážitků. Jsem za to moc ráda."

Dokonce se ani nebojí toho, že by po skončení kralování mohlo být všechno jinak. "Tohle si nepřipouštím. Pracovních nabídek jsem měla vždycky hodně a doufám, že pořád mít budu. Určitě se nestane, že s koncem kralování by nějaké ubyly. To si nemyslím," dodává rodačka z Třeboně sebevědomě.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dobou s vámi není rozumná řeč a hodně vás to mrzí. Z nejhoršího jste se dostali, ale stále se musíte hodně krotit. Názory okolí se vám prostě nehodí do krámu, a chvílemi vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme