O vztazích a chybách, které v nich děláme: Skvělá Terapie sdílením ONLINE

7. 12. 2020
Možná už jste zaregistrovali vtipný projekt Terapie sdílením, který se věnuje vztahům a otázkám s nimi spojenými: Jak si udržet vztah a případně jak se slušně rozejít. Tento pořad, který vyprodává sály po celé Česku, můžete dnes 7. listopadu 2020 od 18:00 sledovat ONLINE. Vstupné je dobrovolné.

Za projektem Terapie sdílením stojí dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před časem vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Z Instagramového obsahu nakonec vznikla kniha, seriál a ve spolupráci s terapeutem Honzou Vojtkem i živé představení či přednáška o mezilidských vztazích. Všichni děláme chyby, ale nejsme v tom sami. Je nás víc a když se o ně podělíme, může to být úleva, můžeme se i zasmát. Poprvé v historii máte možnost přednášku nejen zažít online, ale i se do ní zapojit prostřednictvím chatu na Mall.tv. Terapii sdílením ONLINE od 18:00 najdete ZDE:

Čas: pondělí 7. 12. 2020, 18:00-21:30 

Večerem vás provedou Ester Geislerová a Honza Vojtko.  

Přednáška je rozdělena na dvě části:

18:00– 19:20 

První část přednášky bude o tom, co to obnáší být připravený na vztah.

19:20– 20:00

Přestávka, kterou vyplní projekce hraného seriálu Terapie sdílením: O esemeskách a lidech.

20:00 – 21:30 

Druhá část se věnuje otázkám: Co to znamená být ve vztahu? A co to znamená být ve vztahu v současné době? Jak ho udržet a jak ho důstojně ukončit?

Pokud chcete projekt podpořit, můžete zaplatit dobrovolné vstupné ZDE

Zábavné a poutavé povídání doprovází fotografie, záznamy esemesek, animace, schémata, audio a jiné vizuální prvky. A taky chat, aby o sdílení nebyla jen řeč. Jak jsou současné mezilidské vztahy postižené sociálními sítěmi a esemeskami? Co to obnáší být připravený na vztah? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…