Answear.cz 599 Kč Archiv firem

Answear.cz 599 Kč Archiv firem

Answear.cz 799 Kč Archiv firem
Answear.cz 1099 Kč Archiv firem
Baťa 999 Kč Archiv firem
Baťa 1599 Kč Archiv firem
40
Fotogalerie

Období balerínek je zpět: Které jsou letos nejvíc in?

Balerínky jsou prostě věčné. I když na ně sem tam zapomeneme, netrvá to dlouho a jejich sláva se zase vrátí. Poslední sezóny trávily trochu ve stínu oblíbenějších mokasín, letos se ovšem ve vašem botníku budou tísnit vedle sebe. Jaké baleríny byste tuto sezónu měla mít?

Klasika s kulatou špičkou

Obecně vzato byly vždy balerínky boty jedné sezóny, protože se dají pořídit celkem levně. Když se pak během léta ochodily, většinou letěly do koše a s novým rokem se pořizovaly nové. Pokud však v hloubi botníku ještě máte nějaké starší kousky, zkuste zapátrat. Trendy se totiž u těchto bot příliš nezměnily.

Úvodní foto: Archiv firem

Oblíbené pořád budou ty klasické kousky s kulatou špičkou, případně ozdobené mašličkou, takže pokud je ještě máte, rozhodně je letos unosíte. Novinkou budou balerínky s hranatou špičkou, chcete-li tedy být opravdu in, zaměřte se na ně. Ani se špičatou špičkou však neuděláte chybu. Zajímavým zpestřením v této sezóně jsou pak přezky, případně šněrování přes nárt. A pokud si troufnete, vklouzněte do nich klidně v bílých kotníčkových ponožkách!

Vezmete je k čemukoliv

Ačkoliv se dříve balerínky nosily především ke skinny džínám, legínám nebo sukním, letos je to jedno. Obout je můžete stejně jako tenisky i k džínám se širšími nohavicemi, parádu s nimi naděláte ale i v midi plisované sukni či šatech stejné délky.

Inspirovat se můžete v naší galerii!

Jaká je historie balerínek? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud