Oběti jedné role: Kteří herci a herečky se nikdy nevymanili ze stínu svých postav?

16. 7. 2020
Udělat kariéru v Hollywoodu není žádná legrace a udržet si ji dá taky spoustu práce. Pokud se vám poštěstí, získáte roli, díky které si vás budou pamatovat diváci po celém světě. Kdo ale takovou roli nedokázal překonat?

Jennifer Grey

Kdo by neznal dnes už kultovní taneční film Hříšný tanec? Spousta žen po jeho zhlédnutí alespoň na chvíli zatoužila stát se mladou Frances Houseman a ocitnout se v náručí pohledného tanečního mistra Patricka Swayzeho. Právě mladičkou Frances, které nikdo neřekl jinak než Baby, si zahrála Jennifer Grey, dívka s krásnými kudrnatými vlasy a nevinným pohledem. Po účinkování v Hříšném tanci mohla začít pracovat na své herecké kariéře, o což se také snažila. Bohužel ale dala na radu odborníků a nechala si plasticky upravit svůj větší nos, což její tvář změnilo téměř k nepoznání. A tak i když se Jennifer sem tam ještě ve filmu či seriálu objevila, lidé často ani nevěděli, že je to právě „Baby z Hříšňáku“. Jennifer Grey se tak stala typickou obětí jedné role.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše profesní ambice rostou a míříte správným směrem. Nyní se pyšníte zdravým sebevědomím a plnění náročných povinností neberete jako trest. Ukotvěte v přístavu pohody a relaxace. Jakmile…

Nejčtenější články

Doporučujeme