Objevte kouzlo domácího pečení!

22. 11. 2007
Objevte kouzlo domácího pečení!
Také milujete chuť čerstvě upečeného, křupavého pečiva? Co může být lepší, než si po ránu pochutnat na čerstvém pečivu k vaší výtečné snídani! S domácí pekárnou Home Bread od Moulinex se vaše přání stane skutečností.

Domácí pekárny Moulinex Home Bread s kapacitou 750 až 1500 g zaručují naprosto automatické pečení, pouhým vložením ingrediencí a zvolením příslušného programu.

Máte na výběr z 10 až 14 programů od různých druhů pečiva (chléb základní, francouzský, celozrnný, sladký, rychlý, bezlepkový atd.) až pro přípravu těsta a těstovin, ale také pro přípravu zavařenin.

K přednastaveným programům je možné zvolit i stupeň propečení. Ten umožní připravit chléb právě tak, jak jej máte rádi – s jemnou světlou nebo propečenou a křupavou kůrku.

Díky časovému spínači můžete ingredience vložit s časovým předstihem a pekárna Vám upeče chléb podle vašeho přání - třeba přes noc tak, abyste si ráno pochutnali na křupavém pečivu.

Nyní můžete k domácím pekárnám Moulinex získat navíc nůž na chléb. Chcete se dozvědět více? Navštivte http://www.moulinex.cz>www.moulinex.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes by měly Panny zkontrolovat bankovní účet, výdaje domácnosti i papíry v zaměstnání, jinak budou mít hlavu k prasknutí. Do rodinných hádek není nutno se pouštět. Je dobré nechat věcem…

Nejčtenější články

Doporučujeme