Oblečte se do šátku: 10 způsobů, jak si vytvořit slušivý outfit

26. 6. 2019
V létě, obzvlášť pokud se chystáte na dovolenou, jistě oceníte, když si na sebe nemusíte oblékat příliš věcí. O to víc se jich pak totiž vejde do kufru! Skvělou službu vám proto může prokázat obyčejný šátek, z něhož vytvoříte téměř cokoliv. Jak na to?

Pareo, sarong či obyčejný čtvercový šátek?

Ať už si pořídíte sarong nebo pareo, což je vlastně to samé, případně obyčejný šátek, vystačíte si s ním nejen na pláži, ale i později na večeři v restauraci nebo na party v plážovém klubu. U moře vám prokáže službu, když chcete zahalit větší bříško nebo zadeček, případně se ochránit před sluncem či větrem tak, že si ho přehodíte přes ramena.

Jak vytvořit outfit ze šátku? Podívejte se na video:

Vyrazit v něm ale můžete například i na procházku po promenádě. Z obyčejného šátku se totiž dají vytvořit nejen šaty na několik způsobů, ale i sukně nebo sexy tílko či triko. Stačí jen trocha fantazie. Nebo se inspirovat v našem videu.

A jaký šátek byste si měla pořídit? Jelikož jde o ryze letní prvek, který pravděpodobně využijete hlavně u vody, nebojte se pestrých barev a exotických vzorů. V létě se rozhodně hodí. Můžete ale využít i jednobarevný šátek ze své podzimní sbírky, bude fungovat úplně stejně.

Pro další inspiraci, kde a za kolik ho koupit, nahlédněte do naší galerie!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak šílený pracovní týden jste už dlouho nezažili, ale náladu máte stále dobrou. V duchu si říkáte, že vám to nestojí za to! Třeba to šéfa do pondělí přejde. Myslíte jen na své priority a…

Nejčtenější články

Doporučujeme