Oblečte si vzdušný overal: Zakryje nedostatky a zdůrazní přednosti!

1. 8. 2018
Horké počasí neúnavně drancuje Česko a jakékoliv oblečení je na obtíž. V něčem ale chodit musíme a ne každá z nás má odvahu vzít si těsné tílko a minisukni. A co takhle overal? Je vzdušný, slušivý a šikovně schová partie, se kterými nejste spokojená!

Pokud chcete schovat nohy, můžete zvolit overal s délkou kalhot ve stylu palazzo, případně s dlouhými volnými nohavicemi. Vyberte si vzdušný materiál, jako je hedvábí nebo transparentní látka, a uvidíte, že se v overalu budete cítit skvěle!

V případě, že chcete utajit širší boky a bříško, můžete si obléct overal, který má volnější vršek a výstřih, čímž odvedete pozornost od pasu. Krátkými nohavicemi zase upozorníte na svoje nohy. Stejný trik ale můžete zvolit i s dlouhými nohavicemi a případně overal přepásat páskem.

Overalů je velký výběr, a tak je můžete obléct ke každé příležitosti. Lehké, proužkaté, květinové i s tropickými vzory se hodí přes den do práce, na pláž či na odpolední kávu, jednobarevné, krajkové, háčkované a s volány na významnější akci. Stačí jen zvolit správně doplňky.

K overalům se hodí jak sandálky a pantofle na nízké podrážce, tak páskové střevíčky na podpatcích, které ladí obzvlášť k delším nohavicím. Chybu neuděláte ani se slušivým slamáčkem nebo šátkem do vlasů. Pokud se bojíte chladnějšího nočního počasí, stačí si vzít džínovou nebo koženou bundičku.

Tipy na slušivé overaly najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci pracovní doby vám není do skoku a přemýšlíte, co byste na sobě mohli zlepšit. Většina kolegů vám aktuální úspěch nepřeje, protože se ženete do výšin rychlostí blesku. Něco na tom…

Nejčtenější články

Doporučujeme