Oblečte své řasy

30. 4. 2008
Oblečte své řasy
Jedině řasenka dokáže skutečně výrazně změnit pohled v jediném krátkém okamžiku. Jakmile do ní zahalíte své řasy, rázem získáte zcela novou image, oči se otevřou, celá tvář se rozjasní. Stejně jak se však liší vkus oblékání každé ženy, tak se mění i nároky na řasenku. Která je ta pravá právě pro vás?

Stejně jako si oblékáte halenku do práce, tričko na volný čas a sexy top na večer, přizpůsobte i vzhled svých očí každé příležitosti. Nebojte se experimentovat a bez výčitek si pořiďte několik rozdílných řasenek a kouzlete s image svých řas. Každá maskara vytváří jiný efekt a hodí se pro rozdílný vzhled.

Některé řasenky více prodlužují, jiné dodávají objem či tvar. Některé jsou natolik intenzivní, že si vystačíte pouze s nimi, jiné potřebují malou pomoc v podobě oční linky či stínů. Jaké jsou žhavé novinky na trhu? Vyzkoušeli jsme a představujeme vám pětici těch nejlepších.

Pokud si přejete dodat svým řasám extra extra délku, rozhodně sáhněte po nové dvoufázové řasence Double Extension Beauty Tubes od L'Oreálu. Již jediná vrstva vám vykouzlí tak dlouhé řasy, o jakých jste doposud jen snila a netušila, že je můžete vlastnit i vy a to bez použití jediné umělé řasy.

Zatímco klasické řasenky řasy pouze obarví, Double Extension Beauty Tubes účinkuje dvojím způsobem. Použitím pečující základní vrstvy a prodlužující vrchní vrstvy se na každé řase vytvoří velmi tenké pouzdro, které ji ochrání a viditelně prodlouží. Velkou předností je, že se odstraňuje pouze omytím teplou vodou. Teplá voda totiž pronikne filmem řasenky, který se následně roztáhne a pouzdro tak lze z řasy lehce stáhnout. Není zapotřebí žádné další odličování.

I té nejmenší řase dodá Lash Extreme od Oriflame požadovaný a především viditelný objem. Trik spočívá v originálním kartáčku s dvojí délkou štětinek. Kratší štětinky dodají objem i té nejmenší řase, zatímco dlouhé štětinky oddělují a opticky prodlužují. Design kartáčku je navržen tak, aby zachytil a nanesl na řasy ještě více barvy bez jejich slepování.

Zajímavé je i samotné složení řasenky s obsahem výtažků ze senegalské akácie a směsi jemných vosků. Navíc je obohaceno o vitamin B5 pro větší pružnost a objem, který vydrží dlouho neporušený. Lash Extreme nejlépe vynikne na přirozeně dlouhých řasách, které však postrádají objem a pohled hloubku. Zkombinujte ji s očními stíny a váš pohled bude skutečně extrémně přitažlivý.

Jako odpověď na stále se zvyšující popularitu barevných řasenek přináší Max Factor novinku v podobě Masterpiece Beyond Length. Jedná se o unikátní oboustrannou řasenku z rodiny Masterpiece vybavenou dvěma kartáčky iFX. Na jednom konci je bohatá tmavá podkladová barva, která je báječně prodlouží a na druhém mistrovsky sladěný perleťovým top coat, dodávající řasám rafinovaný barevný efekt. Řasy vypadají ve srovnání s nenalíčenými až o 70 % delší a díky rafinovanému perleťovému efektu jsou přitažlivější než při použití běžné černé řasenky.

Tradiční barevné řasenky nabízejí nevýrazné odstíny, které pohlcují světlo. Barevný top coat řasenky Beyond Length obsahuje perleť, která zachycuje a odráží světlo a vytváří tak zajímavý třpytivý kaleidoskop průsvitné barvy. Stejně jako jemný lesk na rty podtrhne smyslnost vaší rtěnky a zajímavý melír prozáří váš účes, tak i top coat dopřeje vašemu pohledu novou dimenzi. Nová Masterpiece Beyond Length je k dostání ve čtyřech barevných kombinacích: Blazing Black (černá/ růžová), Tanned Black (černá/ bronzová), Moonlit Black (černá/ stříbrná) a Burnished Brown (hnědá/ bronzová).

Inovovaná linie líčidel tradiční české značky Dermacol nepostrádá ani novou řasenku. Ta z řady Filmstudios Barrandov Prague se zaměřuje především na dlouhodobě neporušený vzhled. Long Lasting Mascara jemně prodlužuje a zhušťuje každou jednotlivou řasu, aniž by však vytvářela nepřirozeně výrazný vzhled. Precizní hustý kartáček oddělí a nalíčí každou řasu zvlášť. Hmota řasenky je vyvinuta tak, aby se ani během dlouhého dne netvořily hrudky a vaše řasy tak byly krásné a prodloužené během celého dne.

Hodí se pro ženy, které vyhledávají přirozený vzhled a nepotrpí si na žádné výstřednosti či teatrálnost a to ani na očích.

Po super sexy „kočičí“ řasence Lash Queen Feline Blacks představuje značka Helena Rubinstein další neodolatelnou novinku – zlatou Glorious. Pokud toužíte po skutečně výrazném pohledu a nechcete ztrácet čas zdlouhavým líčením očními stíny, linkami a pak ještě řasenkou, pak vězte, že i bez prvních dvou jmenovaných položek se snadno obejdete, povoláte-li do služby řasenku Glorious. S ní dostane váš pohled neuvěřitelnou hloubku a intenzitu.

Unikátní kombinace patentovaných složek se snoubí s exkluzivním kartáčkem „Curl-Up“, který odděluje a natáčí jednotlivé řasy. Řasenka propůjčuje jednotlivým řasám pružnost a hedvábnou poddajnost a zároveň dodá nepřehlédnutelný objem a natočení pro perfektní vzhled po celý den.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svou stranu jste využili všechno optimistické, co v sobě máte. Držte se také hesla, že štěstí přeje připraveným a nepouštějte se do unáhlených rozhodnutí. Posilte svou imunitu a dbejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme