Oblíbenci ze seriálu Ulice: Jak se za roky natáčení změnili?

Oblíbenci ze seriálu Ulice: Jak se za roky natáčení změnili?

Seriál Ulice má momentálně letní pauzu. Proč si ale nezavzpomínat na jeho začátky? Pamatujete si ještě, jak před lety vypadaly hlavní postavy, například Tereza Jordánová, Anička Lišková nebo Monika Farská?

Digi Stránská

Postava Dagmary, které nikdo neřekne jinak než Digi (až na paní Věrku), se v seriálu minulý rok objevila po několika letech. Její postava prošla obrovskou proměnou. Když do seriálu vstupovala, byla v bouřlivém období. Nyní je spořádanou matkou dvojčat.

Pokračování 2 / 8

Tereza Jordánová

Sourozenci Jordánovi jsou součástí Ulice od začátku a mohli jsme vidět, jak se z dětí stávají dospělí. Patricie Solaříková (28) si během natáčení vyzkoušela změnu barvy vlasů, není to tak dávno, kdy se z blondýnky stala brunetou. Nyní je ale zpátky u své blond. A konečně se zdá, že po nevydařeném vztahu s ženatým Romanem našla toho pravého: svého kolegu, učitele ze školy, kterého hraje Matouš Ruml.

Pokračování 3 / 8

Matěj Jordán

Z vlasatého kluka se stal podnikatel. Když do seriálu nastupoval, bylo mu šestnáct. Nyní je Jakubovi Štáfkovi sedmadvacet. Jeho postava prošla několika vztahy. Úplně první teenagerskou láskou byla Adriana Pešková, kterou tehdy hrála Dominika Kadlčková.

Pokračování 4 / 8

Franta Liška

Matyáš Valenta prošel v seriálu asi největší změnou: z dítěte rovnou otcem! S holandskou přítelkyní Skyler se přestěhoval k jejím rodičům, ale i tak se v seriálu objevuje poměrně často.

Pokračování 5 / 8

Ema Toužimská

Představitelka Emy Liškové, Anna-Marie Valentová, je sestrou Franty i ve skutečnosti. Z roztomilého blonďatého děvčátka se v seriálu stala mladá slečna! Pamatujete si na Eminy seriálové začátky? Liškovi si Emu osvojili z dětského domova. Ema v té době byla vůči lidem hodně nedůvěřivá a nemluvila.

Pokračování 6 / 8

Monika Farská

Monika Farská proplouvá seriálem také už od začátku. A podle fotografií musíme uznat, že čím je starší, tím je krásnější! Vztah s Márou je už minulostí, takže jsme zvědavé, co si pro Annu Fixovou scenáristé vymyslí pro další sérii.

Pokračování 7 / 8

Anička a Bedřich Liškovi

Manželství Liškových si v průběhu seriálu prošlo tolika krizemi, že by ani nešly spočítat. Jejich vztah překonal i Bedřichovu nevěru s Aniččinou kamarádkou, kterou si zahrála Lucie Benešová. Rána v podobě Bedřichova dítěte s Jindrou ale byla na Aničku příliš a letošní sezona seriálu končila tím, že se Anička od Bedřicha odstěhovala. Najdou k sobě v dalších dílech opět cestu?

Pokračování 8 / 8

Gábina Pumrová

Gábina Pumrová v podání Anety Krejčíkové figuruje v Ulici také od začátku. V začátcích nebyla velkou kamarádkou s Terezou Jordánovou, ale v současnosti je to právě naopak. Prošla si také těžkým vztahem s tělocvikářem Hynkem, se kterým má syna Šimona. Jejich vztah nakonec ztroskotal a Gábina si zatím nikoho nenašla. Obecně se v Gábinině životě dlouho nic neudálo, doufáme, že v příští sérii to scenáristé napraví!

Doporučujeme

Články odjinud