Nevím kde jste vzal částku 250!při ceně 150-170/kg.si ho doma připravíte maximálně tak do 25!a možná si i pochutnate
Hovadina. Dvakrat a vice obalovat? Pak kousete jen strouhanku. Hnus. Presne podle tohoto "navodu" se pozna spatny kuchar, resp. restaurace.Obaluji jednou a smazim pomalu, tedy presne naopak a vysledek je vynikajici.Proc radite kraviny?
při ceně 250k za kilo Vám zhořkne už v obchodě ]:-D
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.