Oblíbila jste si tenisky? Inspirujte se, jak a k čemu je nosit

28. 3. 2018
Tenisky zažívají velký boom. Nejenže si můžete vybrat v nepřeberném množství, ale navíc jsou pohodlné a cenově dostupné. A nyní je můžete nosit úplně ke všemu, i k sukním a šatům!

Tenisky se nosí po celý rok. Plátěné na teplejší dny a kožené do chladna. Hodí se jak ke kalhotám, tak k sukním a šatům. Skvěle vypadají s koženou bundou, trenčkotem i se zimním kabátem.

Univerzální volbou jsou minimalistické bílé tenisky, ty se hodí ke všemu stejně jako černý nebo černobílý model. Můžete se však i odvázat. Prodávají se i velmi barevné tenisky, které budou vašemu outfitu doslova vévodit. Dávejte si však pozor na kombinace. Plátěné tenisky se hodí doslova ke všemu, ale mohutnější modely noste raději jen ke kalhotám.

Na další outfity se můžete podívat v naší fotogalerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud to počasí dovolí, vezměte si k teniskám nohavice sahající nad kotníky, které tím odhalíte. Možná se to nezdá, ale i takováto drobnost outfit úplně změní. Pokud vám to nestačí, vezměte pod tenisky ještě zajímavé ponožky třeba s obrázky nebo síťované.

Ženy, které musí do zaměstnání nosit podpatky, ale nechtějí se vzdát svého pohodlí alespoň na cestě do práce, si mohou vzít tenisky klidně k obleku. Lodičky si zkrátka nechte v práci a ráno se přezujte. Tenisky k obleku nemusíte nosit jen do práce, ale i na volný čas, jen vyměňte elegantní halenku za obyčejné tričko.

Stejně tak se tenisky hodí i k sáčku nebo k LBD (malým černým šatům). Pokud chcete něco jiného, naučte se různé způsoby vázání tkaniček nebo tkaničky rovnou vyměňte, třeba za jinou barvu. Již nějakou dobu je také trendy mít místo tkaniček stuhy a takto se tenisky i prodávají.

Jak se měnilo sportovní oblečení v průběhu 100 let? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nevstávejte moc brzy a přispěte si. Během týdne jste si moc neodpočinuli a nemáte to v plánu ani o víkendu. Plánujete mnoho činností, ale ne vše vyjde do posledního detailu. Mezi…