Obnažená Pamela Anderson vyzývá: Mějte srdce, nejezte maso!

18. 7. 2010
Obnažená Pamela Anderson vyzývá: Mějte srdce, nejezte maso!
Filmová a televizní sexbomba Pamela Anderson (1. července oslavila své 43. narozeniny) se svlékla ve prospěch organizace PETA, která se zaměřuje na ochranu zvířat.

Plavovlasá hvězda kanadského původu se nechala nafotit na plakát jen v miniaturních bikinkách. Jinak ale ukazuje všechny své křivky a přednosti, tolik obdivované stamiliony mužů na celém světě. Fór je v tom, že její tělo je na plakátu popsáno tak, jako by Pamelin obraz visel ve výkladní skříni řeznictví.

Pamela tímto způsobem propaguje vegetariánský způsob stravování. Její popsaná nahá kůže (ramínko, hruď, žebírka, stehna apod.) má upozorňovat na fakt, že lidé a zvířata jsou si podobnější, než by se mohlo zdát zákazníkovi nad zabaleným kusem masa s cenovkou v supermarketu.

Jak informuje rakouský internetový portál nachrichten.at, podle organizace PETA by lidé neměli jíst ani lidské, ale ani zvířecí maso. Zvířata totiž, stejně jako lidé, znají city, prožitky a bolest.

Podle údajů PETA například každý občan Německa, který se stane vegetariánem, tímto rozhodnutím zachrání ročně život až třiceti zvířatům.

"Mějte srdce, zvolte vegetariánskou stravu," vyzývá Pamela, která maso nejí už řadu let.

Kanadská komise pro film a televizi plakát, jenž byl instalován na veřejném místě v kanadském Montrealu, obratem odmítla. Důvod? Je prý příliš sexy!

ČTĚTE TAKÉ:
Tanečník Yemi si vezme svého přítele Jaromíra!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen s velkými obtížemi zvládáte pracovní tempo. Ono by to nebylo tak hrozné, kdyby vám nadřízený ještě nenaložil. Však ono je to vlastně super, protože se zocelíte, i když vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme