Obrazy doplňují atmosféru interiéru

3. 12. 2003
Obrazy doplňují atmosféru interiéru
Asi každý se snaží mít kolem sebe hezké a příjemné prostředí, ve kterém by se cítil pohodlně a bezpečně. Tato potřeba se netýká jen našich domovů, stejně tak se vztahuje na naše pracoviště, restaurace a další místa, kde trávíme svůj čas. Neoddělitelnou součást kvalitních interiérů představují obrazy na zdech. Originály děl známých malířů a fotografů jsou pro většinu z nás nedostupné, tak proč si nepořídit reprodukci obrazu?

A právě proto vám nabízíme nejširší nabídku reprodukcí na webových stránkách www.postery.cz

Rádi bychom vám poskytli inspiraci, jak zkrášlit svůj domov nebo jak hezkým dárkem potěšit vaše nejbližší přátele, životní partnery, děti atd. Nemůžeme vám zde zprostředkovat celou nabídku, která obsahuje 3630 děl, ale budeme potěšeni, pokud vás podnítíme k prohlídce virtuální galerie reprodukcí.

Galerie je přístupná 24 hodin denně a navzdory svému rozsahu umožňuje snadnou a rychlou orientaci. Reprodukce je možno vyhledávat v katalogu podle motivů, výtvarné techniky, výtvarného směru, autora, rozměru či ceny nebo s použitím nástroje pro vyhledání konkrétní reprodukce. Přejeme vám příjemnou prohlídku galerie www.postery.cz Typy pro Vás:

  1. typy pro zamilované
  2. pro ženy romantičky
  3. co takhle zpříjemnit interiér obývacího pokoje
  4. milé doplňky výzdoby kuchyně

potěšení pro nejmenší a pro milovníky zvířat do kanceláře kouzlo přírody pro potěšení mužů vhodný svatební dar fotografie

Kontakt: Vydavatelstvi ERA, Lidická 9, 602 00 Brno, tel.:541 249 228, e-mail info@postery.cz

Společně s www.postery.cz jsme pro vás vybrali několik tipů z velké nabídky 3630 děl.

Postery pro děti:

Známá díla:

Fotografie:

Postery do kanceláře:

Kuchyňské motivy:

Květiny:

Zamilované postery:

Postery do obývacího pokoje:

Příroda:

Postery pro muže:

Různé:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se s partnerem přes týden pohádali, máte o důvod víc sekat dobrotu. Jenže vám se nechce sedět doma a žehlit si to. Máte toulavé boty a nevíte, kam vyrazit dřív. Ano, milí Štíři,…

Nejčtenější články

Doporučujeme